REKLAMA
REKLAMA

Był tak pijany, że nie pamięta gdzie schował łupy. Ukradł poroże, aparat i pilarkę (ZDJĘCIE)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży do której doszło w Cisnej. 47-letni mieszkaniec Dołżycy dwukrotnie włamał się do jednego z domów i ukradł m.in. pilarkę, aparat fotograficzny oraz kilka sztuk poroży.

Jak ustalili policjanci, 47-latek z Dołżycy pod nieobecność właściciela wybił okna w jednym z domów w miejscowości Cisna, wszedł do pomieszczenia i ukradł pilarkę spalinową o wartości około 600 zł. Dzień później wrócił pod ten sam adres i w ten sam sposób ukradł trzy pary poroży byków jeleni i aparat fotograficzny. Skradzione rzeczy ukrył w pobliżu posesji.

Policjanci zatrzymali złodzieja i odzyskali część skradzionego mienia. Funkcjonariusze ustalają miejsce ukrycia pozostałych rzeczy, gdyż 47-latek w chwili włamania był tak pijany, że nie zapamiętał dokładnie miejsca ukrycia swojego łupu. W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

2

źródło: KPP Lesko

07-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)