REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy, a w nim same wiosenne propozycje!

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Nie wiesz jak zaplanować weekend? Zrób to z nami. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy na najbliższe dni!

Wraz z wiosną w kalendarzu imprez pojawia się coraz więcej ciekawych wydarzeń. Warto także odwiedzić Muzeum Historyczne oraz sanocki skansen. Wydłużają się godziny zwiedzania!

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 do 30 kwietnia

w godz. od 9.00 do 16.00

Wystawy stałe i czasowe (Ikony, Bogdańscy – rodzina malarzy z Jaślisk, Judaika i sztuka sakralna w zbiorach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku) otwarte są w okresie od 1 maja do 31 października od wtorku do niedzieli w godz. od 9.00 do 16.30 Obiekty ekspozycyjne na Galicyjskim Rynku dostępne są dla zwiedzających bezpłatnie codziennie w określonych godzinach: SPRAWDŹ TUTAJ => GR_plan_godziny

W ten weekend można odwiedzić wiele ciekawych wystaw, obejrzeć spektakle teatralne czy obejrzec dobry film!

31 marca

1 kwietnia

2 kwietnia

clipboard02

31 marca

1 kwietnia

2 kwietnia

31-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)