REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy, a w nim same wiosenne propozycje!

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Nie wiesz jak zaplanować weekend? Zrób to z nami. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy na najbliższe dni!

Wraz z wiosną w kalendarzu imprez pojawia się coraz więcej ciekawych wydarzeń. Warto także odwiedzić Muzeum Historyczne oraz sanocki skansen. Wydłużają się godziny zwiedzania!

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 do 30 kwietnia

w godz. od 9.00 do 16.00

Wystawy stałe i czasowe (Ikony, Bogdańscy – rodzina malarzy z Jaślisk, Judaika i sztuka sakralna w zbiorach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku) otwarte są w okresie od 1 maja do 31 października od wtorku do niedzieli w godz. od 9.00 do 16.30 Obiekty ekspozycyjne na Galicyjskim Rynku dostępne są dla zwiedzających bezpłatnie codziennie w określonych godzinach: SPRAWDŹ TUTAJ => GR_plan_godziny

W ten weekend można odwiedzić wiele ciekawych wystaw, obejrzeć spektakle teatralne czy obejrzec dobry film!

31 marca

1 kwietnia

2 kwietnia

clipboard02

31 marca

1 kwietnia

2 kwietnia

31-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)