REKLAMA
REKLAMA

Czy Beata z Krosna zostanie najpiękniejszą Polką? „Chodząc po wybiegu czuje się jak ryba w wodzie” (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Trwa konkurs piękności Miss & Mister Diamond. W ćwierćfinale, o przejście do kolejnego etapu walczy Beata Czekańska z Krosna. Do 14 lipca można głosować na reprezentantkę naszego miasta. Aby wesprzeć 19-latkę, trzeba wysłać sms.

Beata Czekańska jest studentką pierwszego roku kosmetologii na Uniwersytecie Medyczny w Lublinie. Interesuje się modelingiem, współpracuje z kilkoma firmami jako modelka oraz fotomodelka. W przyszłości chciałaby zostać choreografem pokazów mody.

Będąc dzieckiem uczyłam się tańca, więc jako choreograf mogłabym połączyć dwie pasje w jedno – mówi 19-letnia kandydatka z Krosna. – Chciałabym też zaprojektować własną kolekcję ubrań, bo już od najmłodszych lat uwielbiałam szyć ubranka dla lalek. Jako przyszła kosmetolog chciałabym odkrywać piękno każdej mojej przyszłej klientki – za pomocą makijażu i nie tylko. Oczywiście nie mogę pominąć pasji do motoryzacji, która jest ze mną od najmłodszych lat, dzięki mojemu tacie.

Tomasz Sokołowski, tvKrosno.pl: Czym dla Pani jest modeling? Jak ważny to aspekt życia?

Beata Czekańska: Modeling to moja pasja już od 7 lat więc jest to już część mojego życia. Praca modelki daje mi dużo  przyjemności – chodząc po wybiegu czuję się jak ryba w wodzie. W przyszłości na pewno chciałabym być związana z modelingiem, nie tylko jako modelka, ale na innych płaszczyznach, takich jak na przykład wizaż.

T.S.: Na pewno liczy Pani na wsparcie swoich krajan, czyli mieszkańców Krosna i okolic…

B.C.: Wsparcie dla mnie w tego typu konkursach jest bardzo ważne! Jeśli nawet nie SMS, to udostępnienie tej informacji jest pomocne. Z góry dziękuję za każdy SMS, udostępnianie i słowa wsparcia.

Beata ma na swoim koncie wiele sukcesów związanych z wyborami miss: ćwierćfinalistka Miss Polski Nastolatek 2014, ćwierćfinalistka „The Look of the Year” 2015, finalistka Miss Polski Podkarpacia 2016 TOP 12, miss passion 2017, finalistka Miss Polski Lubelszczyzny 2017.

Imię: Beata
Nazwisko: Czekańska
Wiek: 19 lat
Wzrost: 174 cm
Waga: 55 kg
Obwód w talii: 62 cm
Obwód w biodrach: 90 cm

Miss & Mister Diamond to wyjątkowy konkurs piękności, którego celem jest obiektywny wybór najpiękniejszej Polki oraz najprzystojniejszego Polaka. Organizatorzy chcą wesprzeć młode i zdolne osoby w dążeniu do spełnienia marzeń. Zwycięzców poznamy podczas Gali Finałowej.

Wybór finalistek pozostawiony jest niezależnemu jury w postaci wszystkich osób, które zapragną oddać głos drogą SMSową. To one decydują, którzy z kandydatów zdobędą upragnione tytuły, otwierające drzwi do świata kariery. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne i prestiżowe nagrody.

Wszystkie etapy konkursu, z wyjątkiem Gali Finałowej, przeprowadzone są online za pośrednictwem strony internetowej i serwisu Facebook.

Panie ubiegające się o tytuł Miss Diamond muszą spełniać kilka podstawowych warunków. Muszą cieszyć się nieposzlakowaną opinią i mieć przynajmniej 168 cm wzrostu. Zakwalifikowane zostały kandydatki, które w chwili przystąpienia do konkursu miały od 18 do 27 lat. Wstępną weryfikację przeszło 50 pań i to one walczą o udział w Gali Finałowej, ostatecznie o koronę Miss Diamond.

Aby umożliwić Beacie Czekańskiej realizację marzeń poprzez dobry wynik w wyborach Miss Diamond, należy wysyłać SMSy.

Wyślij sms o treści: TC.XXDI.24.75 pod numer 72068
Opłata za sms premium to 2,46zł/brutto. Dziennie możesz wysłać nieograniczoną liczbę smsów. SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange). Regulamin SMS, Reklamacje SMS

Do kolejnego etapu zakwalifikuje się 30 kandydatek z największą liczbą głosów.

źródło: Red., platforma internetowa Miss Diamond

foto: platforma internetowa Miss Diamond, archiwum prywatne

11-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)