REKLAMA
REKLAMA

Czysta etykieta, bo mniej znaczy więcej

REGION / PODKARPACIE. Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej charakteryzują się tzw. krótką (prostą) listą składników, minimalnym stopniem przetworzenia oraz tym, że są wytwarzane metodami tradycyjnymi.

OSM Jasienica Rosielna to Firma spod znaku CZYSTA ETYKIETA, która nie ma nic do ukrycia. Do produkcji poszczególnych asortymentów nie stosuje konserwantów, sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaku, barwników, zagęszczaczy. Wychodząc naprzeciw potrzebom Konsumentów w kierunku poszukiwań naturalnych produktów nabiałowych – od blisko 90-ciu lat pomagamy w dokonaniu świadomych decyzji zakupowych, poprzez tworzenie produktów faktycznie korzystnych dla zdrowia, z krótką listą surowcową o wysokich wartościach odżywczych.

osm2

Zachęcamy do zwracania uwagi na składniki występujące w danym produkcie, jak również na tabelę z wartością odżywczą, w której znajdziemy m.in. zawartość tłuszczu, białka, cukru, soli czy węglowodanów. Informacje zawarte na opakowaniach poszczególnych wyrobów gotowych opisują produkt w sposób jasny i zrozumiały dla Klienta, dzięki czemu ma on możliwość dokonania świadomych wyborów podczas zakupów.

Dajemy gwarancję, że nasz nabiał nie zawiera negatywnie kojarzonych przez Konsumentów dodatków do żywności. Na naszej stronie www.osm-jasienica-rosielna.pl łatwo odnaleźć ofertę nabiałową, zawierającą składniki oraz wartość odżywczą poszczególnych grup asortymentowych.

Rosnąca świadomość Konsumentów jednocześnie oznacza również rosnące oczekiwania wobec produktów. Te oczekiwania spełnia Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej.

Zwracajmy uwagę na jakość tego, co kupujemy!

osm1
Więcej informacji:

www.osm-jasienica-rosielna.pl
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
36-220 Jasienica Rosielna 208
Tel. (13) 43 09 410

osm3

Artykuł sponsorowany

15-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: