REKLAMA
REKLAMA

DŁUGIE: Utrudnienia w ruchu w najbliższą niedzielę. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze (MAPA)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę – 27 sierpnia, policjanci z sanockiej komendy, wspólnie ze strażakami z OSP z terenu gminy Zarszyn, będą zabezpieczali trasę przejazdu osób uczestniczących w XXXIV Dożynkach Archidiecezji Przemyskiej i XVII Dożynkach Województwa Podkarpackiego. Utrudnienia wystąpią od skrzyżowania drogi krajowej nr 28, relacji Zator-Medyka w Długiem do skrzyżowania z drogą powiatową relacja Bażanówka – Jaćmierz w Bażanówce.

W niedzielę 27 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu od skrzyżowania na drodze krajowej nr 28, relacji Zator-Medyka w Długiem do skrzyżowania z drogą powiatową relacji Bażanówka-Jaćmierz w Bażanówce. Z uwagi na brak stałych parkingów mogących zabezpieczyć potrzeby postoju samochodów osób biorących udział w uroczystościach, planowane jest zorganizowanie parkingów na terenach zielonych położonych wzdłuż drogi powiatowej relacji Długie-Pakoszówka. W związku z tym na wskazanym odcinku przewidywany jest wzmożony ruch samochodowy i pieszy.

588

Szczyt przyjazdów i wyjazdów delegacji dożynkowych przewidywany jest w godzinach od 9.30 do 12 oraz od około godz. 15 do 19. Proponowane objazdy – z miejscowości Długie do Bażanówki, Strachociny i Pakowszówki (oraz w relacji odwrotnej) – drogą krajową nr 28 przez Zarszyn oraz drogami powiatowymi Zarszyn-Turze Pole i Jaćmierz-Bażanówka, z miejscowości Bażanówka do Sanoka – drogą powiatową przez Strachocinę, Pakoszówk, a następnie drogą wojewódzką relacji Domaradz-Sanok.

parking_dozynki

źródło: UG Zarszyn

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie ostrożności, przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

źródło: KPP Sanok

26-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)