REKLAMA
REKLAMA

Dźgnął 44-latkę nożem. Podejrzanemu za usiłowanie zabójstwa grozi dożywocie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci ustrzyckiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 44-latki. Mężczyzna we wtorek nad ranem ugodził kobietę nożem. Pokrzywdzona z obrażeniami trafiła do szpitala. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy przez kilka ostatnich dni prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności w których 44-letnia kobieta doznała obrażeń.

Jak wynikało z zebranego materiału, we wtorek nad ranem pomiędzy mężczyzną, a kobietą doszło do kłótni, w trakcie której 60-latek miał ugodzić kobietę nożem w okolicę brzucha. 44-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Mężczyzna był nietrzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie i przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Za tego rodzaju czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

knife-933312_960_720

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

16-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)