REKLAMA
REKLAMA

Dźgnął 44-latkę nożem. Podejrzanemu za usiłowanie zabójstwa grozi dożywocie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci ustrzyckiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 44-latki. Mężczyzna we wtorek nad ranem ugodził kobietę nożem. Pokrzywdzona z obrażeniami trafiła do szpitala. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy przez kilka ostatnich dni prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności w których 44-letnia kobieta doznała obrażeń.

Jak wynikało z zebranego materiału, we wtorek nad ranem pomiędzy mężczyzną, a kobietą doszło do kłótni, w trakcie której 60-latek miał ugodzić kobietę nożem w okolicę brzucha. 44-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Mężczyzna był nietrzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie i przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Za tego rodzaju czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

knife-933312_960_720

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

16-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)