REKLAMA
REKLAMA

Fani „Królewskich” po raz pierwszy będą się bawić w stolicy Podkarpacia. Zaprasza Kacper Burczyk (FILM)

Fani „Królewskich” po raz pierwszy będą się bawić w stolicy Podkarpacia. Zaprasza Kacper Burczyk (FILM)

Stowarzyszenie Águila Blanca zaprasza na dwudziesty trzeci oficjalny zlot kibiców Realu Madryt w Polsce. Fani „Królewskich” po raz pierwszy będą się bawić w stolicy Podkarpacia. Na wydarzenie zaplanowane w dniach 17-18 listopada zaprasza Kacper Burczyk, zagorzały kibic i jeden z organizatorów.

Terminarz obecnego sezonu ligi hiszpańskiej, zmusił nas, po raz pierwszy w historii, do rezygnacji z organizacji zlotu przy okazji El Clásico. Zdajemy sobie sprawę, że dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia jest datą niefortunną i większość z was miałaby problem z dotarciem na nasze spotkanie. Jednak to nie powstrzyma nas przed kolejnym świętem polskiego madridismo i w czasie zlotu wspólnie obejrzymy El Derbi Madrileño! Będzie to pierwsze spotkanie Atletico i Realu na Wanda Metropolitano i obu ekipom będzie bardzo zależało na zwycięstwie w tym meczu, dlatego będzie to doskonała okazja do spotkania się i obejrzenia tego arcyciekawego widowiska w jak najliczniejszym gronie madridistas. Emocje gwarantowane.

kbINTEGRACJA

Oficjalnie zlot rozpoczynamy w piątek 17 listopada o godzinie 19 tradycyjną imprezą integracyjną. Odbędzie się ona w Estrada Caffe przy ulicy Rynek 26. Na wejściu sprawdzana będzie lista obecności, lokal będzie dostępny dla uczestników zlotu bezpłatnie.

TURNIEJ PIŁKARSKI

W sobotę 18 listopada zapraszamy wszystkich na tradycyjny turniej piłkarski. Drużyny złożone z kibiców Realu Madryt rozpoczną rywalizację o godzinie 09:30 w hali Strefa Sportu Rzeszów

Drużyny składać się muszą z minimum 5 zawodników (bramkarz + 4 osoby w polu). Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach składających się z czterech zespołów. Warunkiem uczestnictwa drużyny jest posiadanie w składzie co najmniej dwóch członków Águila Blanca z opłaconym członkostwem . Każdy zawodnik, który nie jest członkiem stowarzyszenia, a został wcześniej zgłoszony do drużyny, musi zapłacić za udział w turnieju 10zł.

Wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Utworzone zespoły, kapitan drużyny musi zgłosić poprzez wysłanie maila do piątku 10.11.2017r, do 21:00, według poniższego wzoru, na adres bartek.radecki@aguilablanca.pl.

Temat: Drużyna na turniej – zlot w Rzeszowie
1. Nazwa drużyny.
2. Imię i nazwisko kapitana.
3. Skład z podanymi numerami legitymacji członków.

Członkowie stowarzyszenia, którzy nie mają swojej drużyny, a chcą wziąć udział w turnieju, utworzą zespoły składające się z „wolnych strzelców”.

MECZ

Derby Madrytu obejrzymy w Klubie LUKR, przy alei Kopisto 1 w budynku Galerii Millenium Hall. Przestronny lokal i blisko 300 miejsc siedzących zapewnią nam komfortowe warunki do oglądania meczu i kibicowania. Każda osoba, która nie jest członkiem stowarzyszenia Águila Blanca będzie zobligowana do uiszczenia opłaty w wysokości 10zł przed wejściem. Osoby posiadające ważną legitymację członkowską uczestniczą w imprezie bezpłatnie.

Ze względu na to, że nie znamy jeszcze dokładnej daty meczu, o szczegółach poszczególnych części zlotu poinformujemy w oddzielnym newsie, oraz na naszym facebooku.

ZAPISY NA ZLOT

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do godz. 21:00 12 listopada na adres daniel.manczak@aguilablanca.pl, w którego treści należy podać:

Temat: Zgłoszenie na zlot w Rzeszowie.
1. Imię i nazwisko
2. Członkostwo w stowarzyszeniu Águila Blanca – TAK/NIE (nr. legitymacji lub nr. zgłoszenia)
3. Piątkowa impreza integracyjna – TAK/NIE
4. Udział w sobotnim turnieju piłkarskim – TAK/NIE (jeśli masz swoją drużynę, koniecznie wpisz jej nazwę, w przeciwnym razie zostanie Ci przydzielona losowo)
5. Wspólne oglądanie meczu – TAK/NIE
6. Typowany wynik spotkania (zwycięstwo Realu, bądź remis)

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem w ciągu maksymalnie trzech dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, zgłoś się ponownie. Informujemy, że osoba która nie wyśle zgłoszenia, nie zostanie wpuszczona na poszczególne części zlotu bezpłatnie. Uczestnictwo w zlocie dla członków stowarzyszenia Águila Blanca jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

za: Águila Blanca – polska peña Realu Madryt

26-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)