REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Inauguracja 16 września na wyjeździe. U siebie tydzień później

Inauguracyjne spotkanie w 2. lidze słowackiej zespół HK 58 Sanok rozpocznie 16 września wyjazdowym spotkaniem z HK 2016 Trebišov.

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

2. liga seniorów na Słowacji jest podzielona na dwie grupy A i B. W pierwszej gra 10 zespołów a w drugiej gdzie są sanoczanie będzie ich 9.

Rywalami HK 58 Sanok są Hokejový klub 2016 Trebišov, MHK Humenné, MHk 32 Liptovský Mikuláš (2 drużyna), HC Regellion Gelnica, HK Sabinov, HK Bardejov, HK Brezno i HKM RIMAVSKÁ Sobota.

Pierwsze spotkanie Sanok rozegra 16 września na wyjeździe z Trebišovem w drugiej zmierzą się z MHK Humenné w Arenie Sanok 23 września. W całym sezonie zasadniczym sanoczan czeka 16 spotkań w tym połowa u siebie.

Zmienić ma się także system promocji do 1 ligi gdzie dwóch finalistów trzeciego poziomu będzie mogło przystąpić na zaplecze Extraligi słowackiej. – Jesteśmy zainteresowani aby pierwsza liga się rozwijała, dlatego automatycznie dwóch finalistów zyska prawo do gry w 1 lidze – powiedział Róbert Ľupták, prezydent pierwszej ligi.

za: hokej.net


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HOKEJ: Słowacki projekt nabiera kształtu. Kto będzie bronił barw STS-u? (FILM, KOMENTARZE)

03-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)