HOKEJ: Słowacki projekt nabiera kształtu. Kto będzie bronił barw STS-u? (FILM, KOMENTARZE)

23-06-2017

SANOK / PODKARPACIE. Seniorski hokej wraca do Sanoka. To wiadomość, która od kilku dni jest tym bardziej realna, że kluby występujące w II lidze słowackiej przyjęły zespół z grodu Grzegorza do swojego grona.

Kto będzie reprezentował barwy STS-u? Kiedy ruszają przygotowania? Jak do  pomysłu reaktywacji hokeja w Sanoku przez grę w lidze słowackiej odnoszą się kibice? Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w materiale filmowym.

Komentarzy: 18 do “HOKEJ: Słowacki projekt nabiera kształtu. Kto będzie bronił barw STS-u? (FILM, KOMENTARZE)”

 1. STS66 pisze:

  Fajnie, że nastąpiła reaktywacja. Niech tylko nie wracają do polskiego hokeja. Tylko kilkuletni plan odbudowy i atakować ekstaligę słowacką. Zupełnie inna bajka sportowa, marketingowa i organizacyjna. Kto byl i widział ten wie :)

  • łariorov pisze:

   Jak juz grac na Slowacji to nie wracac do Plh. Stworzyc strategie i plan dla klubu taki by za kilka lat grac w ekstraklasie slowackiej

 2. konfident pisze:

  I tak wszystko w plecy. Czy to sa kibice ? To sa pikniki i janusze smiech na sali

 3. NieWybrałemPana pisze:

  Konfident a ty jesteś kibic czy KIBIC ?

 4. Boniek pisze:

  Brawo – wracamy :) będziemy haratać w gałę i krążka – moje dwie ulubione dyscypliny

 5. Janusz pisze:

  Panie a z tej Czechosłowacji to jakieś dobre mecze bedo? Bo ja, jako sanocki VIP pracujący na 3 zmiany na kotłach we fabryce, kiedy zajade moim nowym 20-letnim Golfem 3 na gazie, panie, to ządam ! jako Polak katolik i pracownik fizyczny dobrego, panie meczu, darmowej golonky z gryla i panie jakby jakie piwko daly mie to bym nie wzgardził!
  Moje córki Grażyna i Karyna kupio se wuwuzela we biedronce i bedziem, panie, kibicowac Ciarko Sanok aeaeaoo!

 6. Marek pisze:

  Kde je v Sanoku hokejový štadión keby som tam chcel prísť na zápas Sanok-Humenné?

 7. fanhokej pisze:

  Panie Kotowicz mówi pan że nie ma sensu rozgrywać 10 – 15 meczy w I lidze w Polsce a na Słowacji będzie ich 18. Do wiadomości w poprzednim sezonie pierwszoligowa drużyna rozegrała 24 mecze, a w tym sezonie może być ich więcej. Moja prośba jest tylko o to by nie podawać nieprawdziwych informacji. I jeszcze co do poziomu sportowego obawiam się że drużyna Sosnowca czy Torunia to lepsze marki niż Humenne
  A Słowacy cieszą się że były mistrz Polski będzie grał w ich II LIDZE

 8. essa pisze:

  Kostecki debil jak bohun jakiś xD

 9. t3 do zet pisze:

  Zaraz, zaraz, zgłoszono do rozgrywek klub o nazwie „HK 58 Sanok”, nie było tam mowy o Ciarko. Trochę konsekwencji w działaniu. Bo znowu widać chaos.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.