REKLAMA
REKLAMA

II miejsce Akademii Piłkarskiej w Resovia Summer Cup (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W rozgrywanym w sobotę 24 czerwca turnieju Resovia Summer Cup dla rocznika 2010, świetnie zaprezentowali się podopieczni Akademii Piłkarskiej. Zanotowali trzy zwycięstwa, w tym dwa bardzo okazałe (6:0 i 5:0) i przegrali tylko z gospodarzami po bardzo zaciętym meczu 3:4. Osiągnięte wyniki dały naszym młodym piłkarzom wysokie II miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju.

Relacja z turnieju:

„W swoim pierwszym spotkaniu wygrywamy wysoko 6:0 z Jednością Niechobrz. Bramki strzelali Gabryś Dufrat 2, Wiktor Gac 3, Bartosz Wójtowicz 1. Kolejnym przeciwnikiem była drużyna Resovi 2 (tak zwana Resovia Czerwona) i w tym spotkaniu również wygrywamy wysoko bo aż 5:0. Strzelcami bramek w tym meczu byli Gabryś Dufrat 2, Wiktor Gac 1, Jakub Szczurzydło 2, W trzeciej kolejce przyszło nam się mierzyć z Resovią 1 (tak zwana Resovia Biała). Był to pojedynek drużyn niepokonanych więc i emocji nie brakowało. Przez całe spotkanie musieliśmy gonić wynik bo gospodarze cały czas wychodzili na prowadzenie. Świetna gra obydwu drużyn przyniosła emocje do ostatniego gwizdka kiedy to Resovia przeprowadza ostatnią akcje i strzela nie do obrony dla naszego bramkarza, który notabene wybronił kilka mocnych strzałów wcześniej oddawanych przez zawodników Resovi. Mecz kończy się wynikiem 3:4 a strzelcami bramek w tym zaciętym pojedynku byli Gabryś Dufrat 1, Kacper Kordys 1, Bartosz Wójtowicz 1. W swoim ostatnim pojedynku przyszło nam się mierzyć z Akademia Piłkarska z Kolbuszowej. Złe wejście w mecz naszych maluchów i szybko tracimy 3 bramki. Po krótkiej rozmowie z Trenerem Pawłem Kalityńskim wszystko wraca do normy i strzelamy dwie ramki do przerwy. Po zmianie stron to dominacja AP Sanok i kolejne dwie bramki naszej drużyny. Wynik końcowy to 4:3 dla nas, a strzelcami bramek byli Marcel Przybyłowicz 2, Kacper Kordys 1, Jakub Szczurzydło 1. Wielkie brawa dla wszystkich małych zawodników Akademii Piłkarskiej Sanok za włożony wysiłek i trud oraz za świetna postawę piłkarska w całym turnieju”.

Wyniki wszystkich pojedynków:

Akademia Piłkarska Sanok 2010 – Jedność Niechobrz 6:0
Bramki: Gabryś Dufrat x2, Wiktor Gac x3, Bartosz Wójtowicz

Akademia Piłkarska Sanok 2010 – Resovia Rzeszów II 5:0
Bramki: Gabryś Dufrat x2, Wiktor Gac, Jakub Szczurzydło x2

Akademia Piłkarska Sanok 2010 – Resovia Rzeszów I 3:4
Bramki: Gabryś Dufrat, Kacper Kordys, Bartosz Wójtowicz

Akademia Piłkarska Sanok 2010 – AP Kolbuszowa 4:3
Bramki: Marcel Przybyłowicz x2, Kacper Kordys, Jakub Szczurzydło

 

materiały nadesłane

27-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)