REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: „Powód zatrutego powietrza” (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. W nawiązaniu do naszej wczorajszej publikacji dotyczącej jakości powietrza, Czytelnik przesyła zdjęcie przydomowego ogniska wskazując, że jest to „powód zatrutego powietrza”. Załączamy fotografię.

O problemie smogu i zanieczyszczonego powietrza pisaliśmy tutaj: SANOK: „Ciężkie” powietrze. Najgorzej będzie jutro rano (WIZUALIZACJE). PO przeczytaniu artykułu, jeden z naszych Czytelników podzielił się swoim zdaniem na ten temat.

Chciałbym pokazać jeden z powodów zatrucia, ludzie robią to sami sobie. Problem w tym, że nie ma do kogo się z tym zwrócić, ponieważ każdy umywa ręce, aby nie narazić się sąsiadowi. Takich ognisk jest wiele, wokół są małe dzieci, a wszelka „dolna” władza udaje, że się nic nie dzieje. Pytanie, gdzie są sołtysi i inni przedstawiciele władzy? O czym mówią na wiejskich zebraniach? Chyba wyłącznie o darmowych jabłkach… – zżyma się Internauta.

Powód zatrutego powietrza

źródło: materiały nadesłane

24-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)