REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Pułapka na Chełmońskiego. „Fragment drogi zaczyna się zapadać” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na ulicy Chełmońskiego w dzielnicy Olchowce kierowców czeka przykra niespodzianka. Jak informuje nasz Czytelnik fragment drogi zaczyna się zapadać. – Istnieje bardzo duże ryzyko uszkodzenia samochodu – podkreśla.

Internauta informuje, że na ulicy Chełmońskiego kierowcy mogą wpaść w zapadlisko na drodze i mocno poturbować swój pojazd.

Trzeba praktycznie zwolnić do zera, żeby nie uszkodzić zawieszenia samochodu. Kierowcy, którzy nie znają drogi, często wpadają w tą niewidoczną pułapkę. Istnieje bardzo duże ryzyko uszkodzenia samochodu – wyjaśnia Czytelnik.

Zapytaliśmy w sanockim magistracie, czy jest szansa na poprawę infrastruktury drogowej na tej trasie.

Zaplanowaliśmy remont ulicy Chełmońskiego, ale w drugiej kolejności, gdy wykonamy prace na głównych drogach – mówi Jacek Gomułka, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej. – Sprawdzimy to zgłoszenie. Jeśli istnieje ryzyko zagrożenia bezpieczeństwa to będziemy interweniować w SPGK o przyśpieszenie remontów na tym odcinku – dodaje naczelnik.

17-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)