REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Pułapka na Chełmońskiego. „Fragment drogi zaczyna się zapadać” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na ulicy Chełmońskiego w dzielnicy Olchowce kierowców czeka przykra niespodzianka. Jak informuje nasz Czytelnik fragment drogi zaczyna się zapadać. – Istnieje bardzo duże ryzyko uszkodzenia samochodu – podkreśla.

Internauta informuje, że na ulicy Chełmońskiego kierowcy mogą wpaść w zapadlisko na drodze i mocno poturbować swój pojazd.

Trzeba praktycznie zwolnić do zera, żeby nie uszkodzić zawieszenia samochodu. Kierowcy, którzy nie znają drogi, często wpadają w tą niewidoczną pułapkę. Istnieje bardzo duże ryzyko uszkodzenia samochodu – wyjaśnia Czytelnik.

Zapytaliśmy w sanockim magistracie, czy jest szansa na poprawę infrastruktury drogowej na tej trasie.

Zaplanowaliśmy remont ulicy Chełmońskiego, ale w drugiej kolejności, gdy wykonamy prace na głównych drogach – mówi Jacek Gomułka, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej. – Sprawdzimy to zgłoszenie. Jeśli istnieje ryzyko zagrożenia bezpieczeństwa to będziemy interweniować w SPGK o przyśpieszenie remontów na tym odcinku – dodaje naczelnik.

17-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)