REKLAMA
REKLAMA

Jak zatrudnić cudzoziemca i co grozi za nielegalną pracę? Pogranicznicy rozmawiali z przedsiębiorcami (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny już raz funkcjonariusze SG przeprowadzili szkolenie pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Tym razem warsztaty miały miejsce w Sanoku.

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG przeprowadzili w Sanoku warsztaty dotyczące zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

15 listopada, w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku funkcjonariusze z Wydziału ds. Cudzoziemców oraz z Placówki Straży Granicznej w Sanoku przeprowadzili szkolenie dotyczące zatrudniania cudzoziemców przez polskich pracodawców. W warsztatach wzięło udział około siedemdziesięciu przedsiębiorców, pracodawców, agencji zatrudnienia oraz innych organów i instytucji z Podkarpacia.

Podczas szkolenia funkcjonariusze omówili m.in. zasady wjazdu i pobytu cudzoziemców na terytorium strefy Schengen, przepisy w zakresie zatrudniania cudzoziemców na terytorium Polski, a także konsekwencje nielegalnego powierzenia im pracy.

14-125306

14-125307

źródło: BiOSG

17-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)