REKLAMA
REKLAMA

Jak zatrudnić cudzoziemca i co grozi za nielegalną pracę? Pogranicznicy rozmawiali z przedsiębiorcami (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny już raz funkcjonariusze SG przeprowadzili szkolenie pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Tym razem warsztaty miały miejsce w Sanoku.

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG przeprowadzili w Sanoku warsztaty dotyczące zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

15 listopada, w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku funkcjonariusze z Wydziału ds. Cudzoziemców oraz z Placówki Straży Granicznej w Sanoku przeprowadzili szkolenie dotyczące zatrudniania cudzoziemców przez polskich pracodawców. W warsztatach wzięło udział około siedemdziesięciu przedsiębiorców, pracodawców, agencji zatrudnienia oraz innych organów i instytucji z Podkarpacia.

Podczas szkolenia funkcjonariusze omówili m.in. zasady wjazdu i pobytu cudzoziemców na terytorium strefy Schengen, przepisy w zakresie zatrudniania cudzoziemców na terytorium Polski, a także konsekwencje nielegalnego powierzenia im pracy.

14-125306

14-125307

źródło: BiOSG

17-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)