REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kolizja po alkoholu, wybita szyba w nissanie i skradzione portfele z dużymi pieniędzmi

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas kilku zdarzeń drogowych. Odbierali także zgłoszenia o kradzieżach portfeli z dużą gotówka oraz groźbach i pobiciach.

Uderzyła ją w głowę i groziła

73-latka zawiadomiła policję, że krewna uderzyła ją w głowę. W efekcie starsza kobieta upadła i uderzyła się w kant stołu, rozcięła skórę głowy oraz doznała ogólnych potłuczeń. Ponadto kobieta wobec zgłaszającej kierowała groźby karalne, który wzbudziły u niej uzasadnione obawy, że mogą zostać spełnione.

Złodziej okradł ją w lokalu rozrywkowym

26-letnia mieszkanka powiatu leskiego podczas zabawy w lokalu rozrywkowym straciła 1700 złotych. Złodziej zabrał pieniądze z jej portfela.

Pobity 21-latek

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został [obity w jednym z sanockich lokali. Mężczyzna zawiadomił policję o zdarzeniu. Z jego relacji wynika, że zna sprawców. W wyniku pobicia doznał obrażeń twarzy oraz stłuczenia klatki piersiowej i brzucha.

Skradziony portfel ze stolika

24-latkowi z powiatu zamojskiego skradziono portfel w jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyzna zawiadomił o tym zdarzeniu sanocka policję. Z jego relacji wynika, że nieznana mu kobieta ukradła portfel pozostawiony przez nieuwagę na sąsiednim stole. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 2800 zł.

Miał ponad 2 promile alkoholu i spowodował kolizję

Kierujący citroenem na ul. Krakowskiej spowodował kolizję drogową. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

police

Oszust internetowy

Jeden z mieszkańców powiatu sanockiego zawiadomił, że został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem w kwocie 2000 zł. Ma to związek z próbą zakupu samochodu marki Renault za pośrednictwem serwisu internetowego. Ze sprzedającym nie można nawiązać kontaktu.

Z otwartego samochody zabrał telefon

Mężczyzna zgłosił na policje kradzież telefonu komórkowego. Urządzenie znajdowało się wewnątrz samochodu marki VW, a pojazd był niezamknięty. Wartość skradzionej komórki oszacowano na 800 zł.

Wybita szyba w nissanie

Na Ogrodowej w nissanie wybito tylna szybę. 38-latek zgłosił to zdarzenie na policję, twierdzi, że zna sprawcę. Straty oszacowano na 800 zł.

Wsiadł za kółko po alkoholu

Policjanci ujawnili mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował renault, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 0,8 promila alkoholu w organizmie.

źródło: KPP Sanok

27-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)