REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kolizja po alkoholu, wybita szyba w nissanie i skradzione portfele z dużymi pieniędzmi

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas kilku zdarzeń drogowych. Odbierali także zgłoszenia o kradzieżach portfeli z dużą gotówka oraz groźbach i pobiciach.

Uderzyła ją w głowę i groziła

73-latka zawiadomiła policję, że krewna uderzyła ją w głowę. W efekcie starsza kobieta upadła i uderzyła się w kant stołu, rozcięła skórę głowy oraz doznała ogólnych potłuczeń. Ponadto kobieta wobec zgłaszającej kierowała groźby karalne, który wzbudziły u niej uzasadnione obawy, że mogą zostać spełnione.

Złodziej okradł ją w lokalu rozrywkowym

26-letnia mieszkanka powiatu leskiego podczas zabawy w lokalu rozrywkowym straciła 1700 złotych. Złodziej zabrał pieniądze z jej portfela.

Pobity 21-latek

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został [obity w jednym z sanockich lokali. Mężczyzna zawiadomił policję o zdarzeniu. Z jego relacji wynika, że zna sprawców. W wyniku pobicia doznał obrażeń twarzy oraz stłuczenia klatki piersiowej i brzucha.

Skradziony portfel ze stolika

24-latkowi z powiatu zamojskiego skradziono portfel w jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyzna zawiadomił o tym zdarzeniu sanocka policję. Z jego relacji wynika, że nieznana mu kobieta ukradła portfel pozostawiony przez nieuwagę na sąsiednim stole. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 2800 zł.

Miał ponad 2 promile alkoholu i spowodował kolizję

Kierujący citroenem na ul. Krakowskiej spowodował kolizję drogową. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

police

Oszust internetowy

Jeden z mieszkańców powiatu sanockiego zawiadomił, że został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem w kwocie 2000 zł. Ma to związek z próbą zakupu samochodu marki Renault za pośrednictwem serwisu internetowego. Ze sprzedającym nie można nawiązać kontaktu.

Z otwartego samochody zabrał telefon

Mężczyzna zgłosił na policje kradzież telefonu komórkowego. Urządzenie znajdowało się wewnątrz samochodu marki VW, a pojazd był niezamknięty. Wartość skradzionej komórki oszacowano na 800 zł.

Wybita szyba w nissanie

Na Ogrodowej w nissanie wybito tylna szybę. 38-latek zgłosił to zdarzenie na policję, twierdzi, że zna sprawcę. Straty oszacowano na 800 zł.

Wsiadł za kółko po alkoholu

Policjanci ujawnili mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował renault, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 0,8 promila alkoholu w organizmie.

źródło: KPP Sanok

27-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)