REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kupił zamrażarkę, ale towaru nie otrzymał. Wsiadł do cudzego auta i… pił piwo

POWIAT SANOCKIE / PODKARPACIE. Kradzieże, oszustwa, nietrzeźwi kierujący to chleb powszedni dla funkcjonariuszy sanockiej Policji. Zobacz z jakimi wybranymi interwencjami radzili sobie sanoccy stróże prawa.

Sanok, ul. Lipińskiego 28.07.2017
Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży wkrętarki o wartości 550 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Sanok, 29.07.2017
Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca z nie zamkniętego samochodu Fiat 126p dokonał kradzieży dowodu rejestracyjnego oraz dowodu wpłaty ubezpieczenia. Pokrzywdzony zastał nieznajomego mężczyznę w swoim samochodzie jak ten pił piwo. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Zarszyn 01.08.2017r.
Pokrzywdzony zawiadomił, że za pośrednictwem portalu internetowego dokonał zakupu zamrażarki za kwotę ok. 800 zł i do chwili obecnej nie otrzymał towaru. Dalsze czynności prowadzi PP Besko.

Trepcza, ul. Sanocka 01.08.2017r.
Patrol RD ujawnił i zatrzymał nietrzeźwego kierującego. I badanie 0.26 mg/l II badanie 0,21 mg/l. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP Sanok.

źródło: KPP Sanok

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

02-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)