REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kupił zamrażarkę, ale towaru nie otrzymał. Wsiadł do cudzego auta i… pił piwo

POWIAT SANOCKIE / PODKARPACIE. Kradzieże, oszustwa, nietrzeźwi kierujący to chleb powszedni dla funkcjonariuszy sanockiej Policji. Zobacz z jakimi wybranymi interwencjami radzili sobie sanoccy stróże prawa.

Sanok, ul. Lipińskiego 28.07.2017
Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży wkrętarki o wartości 550 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Sanok, 29.07.2017
Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca z nie zamkniętego samochodu Fiat 126p dokonał kradzieży dowodu rejestracyjnego oraz dowodu wpłaty ubezpieczenia. Pokrzywdzony zastał nieznajomego mężczyznę w swoim samochodzie jak ten pił piwo. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Zarszyn 01.08.2017r.
Pokrzywdzony zawiadomił, że za pośrednictwem portalu internetowego dokonał zakupu zamrażarki za kwotę ok. 800 zł i do chwili obecnej nie otrzymał towaru. Dalsze czynności prowadzi PP Besko.

Trepcza, ul. Sanocka 01.08.2017r.
Patrol RD ujawnił i zatrzymał nietrzeźwego kierującego. I badanie 0.26 mg/l II badanie 0,21 mg/l. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP Sanok.

źródło: KPP Sanok

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

02-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)