REKLAMA
REKLAMA
Guardia

KRONIKA POLICYJNA: Pieszy miał 3,5 promila alkoholu, telefonem w szybę taksówki i wyrwane lusterko z „beemki”

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas potrącenia pijanego pieszego. Otrzymywali tez zgłoszenia o kradzieżach i zniszczeniach mienia, jak chociażby wyrwane lusterko z „beemki”.

Pieszy miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie

W Zahutyniu kierowca peugeota potrącił pieszego. W wyniku zdarzenia 46-letni pieszy ma obrażenia płuc, kręgosłupa oraz kończyn górnych i dolnych. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Miał blisko 3,5 promila alkoholu we krwi. Z kolei 36-latek kierujący osobówką był trzeźwy.

Telefonem w szybę taksówki

Taksówkarz zawiadomił funkcjonariuszy, że jego klient, w trakcie realizacji zamówionego kursu, bez powodu rzucił swoim telefonem. Z relacji kierowcy taryfy wynika, że mężczyzna wówczas siedział wewnątrz pojazdu. W wyniku tego zdarzenia w fordzie pękła szyba. Straty oszacowano na kwotę około 2 tys. zł.

Skradziona zagęszczarka

W Tarnawie Dolnej 33-latkowi skradziono zagęszczarkę do gruntu. Własność wyceniono na około 5000 zł.

Wyrwane lusterko z BMW

26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że sprawca uszkodził prawe, zewnętrzne lustro w jego samochodzie marki BMW, poprzez siłowe wyłamanie jego mocowania. Wartość strat zawiadamiający wycenił wstępnie na kwotę 3000 zł.

Groził pobiciem

42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna groził mu pobiciem i pozbawieniem życia. Groźby te u zgłaszającego wzbudziły obawę ich spełnienia.

Na promilach

Policjanci ujawnili, że mieszaniec powiatu sanockiego kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości. badanie wykazało, że miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

303-124588

źródło: KPP Sanok

28-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)