REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Zatrzymali pijanego kierowce i przekazali policji, ukradł portfel z kartami i poszedł na zakupy, poprzecinane opony w renault

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień był bardzo pracowity dla sanockich policjantów. Długi weekend przysporzył pracy na drogach powiatu, było także kilka zgłoszeń dotyczących różnorodnych kradzieży.

Mieszkańcy zatrzymali pijanego 55-latka i przekazali policji

W Sanok na ul. Stróżowskiej przypadkowe osoby ujęły nietrzeźwego mężczyznę. 55-latek z Sanoka kierował pojazdem marki Ford Fokus. Mieszkańcy przekazali mężczyznę policji.  Badanie wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Było więcej amatorów jazdy na podwójnym gazie

Policjanci z posterunku w Bukowsku zatrzymali 19-latka na motorowerze. Podczas kontroli okazało się, że nastolatek jest w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci Ruchu Drogowego ujawnili w Nowosielcach kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus znajdującego się po spożyciu alkoholu. Miał 04, promila w wydychanym powietrzu.

Kierujący audi z powiat krośnieńskiego znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Miał 0,3 promila w organizmie.

Świadek zdarzenia poinformował, że jadący przed nim motorowerzysta przewrócił się. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że 41-latek jest pijany. Miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Załużu funkcjonariusze ujawnili kolejnego motorowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości. 50-latek miał blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

policja231

Ukradł wino i benzynę

W Płowcach nieznany sprawca wybił szybę w oknie altany i wszedł do środka. Ukradł butelkę wina oraz 3 litry benzyny. Szkody to około 20 złotych.

Internetowi naciągacze

Pokrzywdzony zawiadomił, że zakupił w sieci telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S8 Plus. Po otrzymaniu przesyłki i zapłacie kurierowi kwoty 2250 zł, a następnie po otworzeniu paczki stwierdził, że zakupiony telefon nie jest zgodny z modelem oferowanym na portalu, a jedynie go przypomina. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Innym razem mężczyzna zawiadomił, że na portalu internetowym kupił telefonu komórkowego marki Iphone 5S. Za urządzenie zapłacił 600 zł. Jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego przedmiotu, jak również nie ma kontaktu ze sprzedającym.

Ukradł telefon

Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę domowników ukradł telefon komórkowy marki HUAWEI Y5II o wartość około 600 zł. Czynności prowadzi PP Bukowsko.

Skradziony portfel znalazł pod bramą mieszkania

Nieznany sprawca z zaparkowanego, niezamkniętego samochodu skradł portfel wraz z dokumentami oraz kartami płatniczymi. Złodziej poszedł do sklepu i zbliżeniowo zapłacił za towary o łącznej kwocie 94,90 zł. Co ciekawe zawiadamiający portfel wraz z dokumentami znalazł pod bramą wejściową do mieszkania. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KPP Sanok.

Zniszczył renault i poprzecinał opony

Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca uszkodził samochód renault wyrywając emblemat marki pojazdu, znajdujący się na bagażniku. Wandal przeciął także cztery bezdentkowe opony. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ok. 900 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.

źródło: KPP Sanok

17-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)