REKLAMA
REKLAMA

Wypoczynek nad Jeziorem Sieniawskim to czysta przyjemność. Potrafisz zadbać o bezpieczeństwo? Policjanci, strażnicy miejscy i strażacy ochotnicy w akcji (ZDJĘCIA)

SANOK, REGION / PODKARPACIE. W ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci z Posterunku Policji w Besku wspólnie ze Strażą Miejską z Rymanowa oraz strażakami z OSP Jaćmierz prowadzili działania patrolowo-informacyjne na akwenie wodnym Sieniawa.

W miniony poniedziałek policjanci Posterunku Policji w Besku, wspólnie ze strażnikami miejskimi z Rymanowa oraz strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaćmierzu przy wykorzystaniu ich łodzi, patrolowali Jezioro Sieniawskie.

303-138516

Zbiornik wodny ma powierzchnię prawie 1,3 km kw i położony jest na pograniczu dwóch powiatów sanockiego i krośnieńskiego.
Wspólne działania służb miały na celu informowanie osób przebywające nad jeziorem, jak należy zadbać o swoje bezpieczeństwo w trakcie wypoczynku nad wodą.

303-138515

Napotkanym osobom zostały wręczone ulotki informacyjne pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, w których zawarte zostały krótkie informacje, jak wybrać bezpieczne kąpielisko, co oznaczają znaki umieszczane przy wodzie oraz jaka odpowiedzialność prawna wiąże się z niewłaściwym zachowaniem nad wodą.

Kolejne takie działania promujące bezpieczny wypoczynek nad wodą, w tym przypadku Jeziora Sieniawskiego, planowane są na 20 sierpnia 2017 r.

303-138513

Ogólnopolska akcja pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” objęta jest honorowym patronem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

źródło: KPP Sanok

17-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)