REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej łyżew, ginące drogie telefony i zderzenie z motocyklem

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej odbierali zgłoszenia o kradzieżach i włamaniach.

Wszedł przez kotłownie i ukradł 3,5 tys. złotych

W Trepczy do szło do kradzieży. 36-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej wykorzystując częściowo uchylone okno od pomieszczeń kotłowni, wszedł do wnętrza budynku . Następnie z szafy na piętrze zabrał 3,5 tys. zł po czym wyszedł przez drzwi balkonowe.

Z zakazem za kierownicą

Policjanci ruchu drogowego w trakcie kontroli seata ujawnili, że kierujący nim nie stosuje się do wyroku sądu zakazującego mu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Z kolei w trakcie kontroli drogowej motoroweru policjanci ujawnili, że kierujący także nie stosuje sie do wyroku sądu.

Clipboard01

Ukradł łyżwy z piwnicy

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca pokonał zabezpieczenia drzwi wejściowych do piwnicy w jednym z bloków. Kiedy dostał sie do środka zabrał jedną parę łyżew o wartości 140 zł.

Z kieszeni spodni zabrał telefon

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej z kieszeni spodni jej syna ukradł telefon komórkowy marki Huawei. Wartość strat oszacowano na kwotę 1475 zł.

Telefony giną w szkole

18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca, w nieustalonych okolicznościach na terenie jednej ze szkół, ukradł jej telefon komórkowy marki Sony. Wartośc przemiotu oszacowano na około 400 zł.

Kolizja na Kościuszki

64-latek z powiatu sanockiego kierujący toyotą podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie zauważył prawidłowo jadącego z naprzeciwka motocykla marki Yamaha i doprowadził do zderzenia z pojazdem. W wyniku zdarzenia 45-letni motocyklista doznał obrażeń nogi.

źródło: KPP Sanok

08-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)