REKLAMA
STALNEY PSP
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Osiem pożarów sadzy, płonący samochód i potrącenie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy najczęściej interweniowali przy pożarach sadzy w przewodach kominowych. Wyjeżdżali do wypadku i potrącenia, a także brali udział w niecodziennej akcji ewakuacji martwych łabędzi.

Płonące kominy i kotłownia

W minionym tygodniu strażacy zanotowali wzmożoną liczbę zgłoszeń dotyczących palącej się sadzy w przewodach kominowych. Gasili kominy w Zahutyniu, Sanoku przy ul. Tetmajera, Wiejskiej i Jasnej, w Besku przy Kolejowej, Zarszynie przy ulicy Szkolnej, Smolniku oraz Prusieku.

Z kolei w Srogowie Górnym zostali wezwani do pożaru jednej z kotłowni. Zaś w Sanoku na Strzelców Podhalańskich mierzono zawartość tlenku węgla.

Niebezpieczne drogi

W Sanoku na ulicy Jagiellońskiej doszło do potrącenia pieszej. Interweniowali sanoccy strażacy z komendy powiatowej.

Natomiast na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej z Lipińskiego zderzył się autobus sił zbrojnych z osobówką. Z kolei na ulicy Jagiellońskiej doszło do kolizji.

Płonący samochód

W Zarszynie przy ulicy Zielnej, w jednym z garaży, zajął się samochód. Interweniowali strażacy z z sanockiej komendy oraz ochotnicy z Zarszyna.

straz

źródło: KP PSP Sanok

foto: archiwum esanok.pl

01-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)