REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Potrójne dachowanie z finałem w rowie, transport ciężko chorego i pożar dzikiego wysypiska śmieci

SANOK / PODKARPACIE. Miniony tydzień był bardzo pracowity dla sanockich strażaków. Dziesięciokrotnie interweniowano podczas niebezpiecznych zdarzeń drogowych, zanotowano trzy pożary, wspólna akcję z policją. Zabezpieczano także procesje Bożego Ciała w różnych częściach powiatu.

Potrójne dachowanie z finałem w rowie

Trzykrotnie sanoccy strażacy wyjeżdżali do akcji, gdzie samochody dachowały w przydrożnych rowach.

I tak interweniowano w Strachocinie. Tam ucierpiała jedna osoba. Podobnie było w  Jurowcach. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł szwanku.

Natomiast także do dachowania zakończonego w rowie doszło w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej. W zdarzeniu uczestniczyły trzy osoby, w tym jedno dziecko.

Wypadki, kolizje i inne niebezpieczne zdarzenia

W Zagórzu na ulicy Wolności oraz w Załużu doszło do zderzenia motocykla z osobówką. W pierwszym przypadku nikt nie odniósł większych obrażeń. Natomiast w drugim motocyklista trafił do szpitala.

Było także kilka zdarzeń, w których uczestniczyły samochody osobowe. Usuwano także oleiste plamy z jezdni.

I tak w Załużu samochód osobowy wjechał do rowu – poszkodowana została jedna osoba. W Jurowcach zderzyły się dwie osobówki i tam poszkodowanych było sześć osób, w tym dwoje dzieci.

Natomiast w Sanoku na Jagiellońskiej, w Zagórzy na Bieszczadzkiej oraz w Srogowie Dolnym strażacy usuwali plamy substancji ropopochodnej, które zagrażały bezpieczeństwu na drodze.

Przygnieciony przez drzewo

W Tyrawie Wołoskiej mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. na miejscu interweniowały cztery zastępy strażaków: dwa z Sanoka, ochotnicy z Tyrawy Wołoskiej oraz Hołuczkowa.

Pomogli przetransportować chorego

Sanoccy strażacy pomogli ZRM w transporcie ciężko chorego.

Był nieprzytomny. Otwierali mieszkanie

W Czaszynie strażacy uczestniczyli w akcji wraz z policją. Funkcjonariusze potrzebowali pomocy perzy otwarciu mieszkania, w którym znajdował się nieprzytomny mężczyzna.

Pożar siana, piwnicy oraz dzikiego wysypiska śmieci

W Sanoku na ulicy Lipińskiego gaszono płonące siano. na Feliksa Gieli doszło do pożaru piwnicy w budynku mieszkalnym. W tym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Natomiast w Sanoczku strażacy interweniowali podczas pożaru dzikiego wysypiska śmieci.

Bezpieczne Boże Ciało

W różnych miejscowościach powiatu strażacy-ochotnicy dbali o bezpieczeństwo wiernych, którzy w miniony czwartek uczestniczyli w procesjach Bożego Ciała.

źródło: KP PSP Sanok

21-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)