REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Leżał na ruchliwej jezdni i nie dawał znaku życia

SANOK / PODKARPACIE. Na jednej z sanockich ulic leżał człowiek. Na szczęście, pomimo dużego ruchu, nie doznał żadnych obrażeń. Policjanci nietrzeźwego mężczyznę przewieźli do szpitala, a następnie do komendy. Zatrzymano go do czasu wytrzeźwienia.

Interwencja miała miejsce w środę około godz. 16.30 w Sanoku na ul. Okulickiego. Na środku ruchliwej jezdni leżał mężczyzna i początkowo nie reagował na słowa policjantów. Nie mógł poruszać się o własnych siłach, miał bełkotliwą mowę i nie był w stanie powiedzieć, gdzie obecnie się znajduje. Policjanci ustalili jego tożsamość. Był to 44-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Funkcjonariusze przewieźli go do szpitala w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Okazało się, że mężczyzna nie ma żadnych obrażeń, a jego stan nie wymaga hospitalizacji. Badanie na alkomacie wykazało w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Został on zatrzymany do czasu wytrzeźwienia.

303-120858

 

źródło: KPP Sanok

19-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)