REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

UNIHOKEJ, LICEALIADA: Cztery sanockie szkoły awansowały do finału wojewódzkiego. Zwycięstwa ZS nr 3 i II LO (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Zespole Szkół nr 3 w Sanoku odbyły się półfinały wojewódzkie licealiady w unihokeju. Wśród chłopców pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze, w składzie których jest kilku zawodników ekstraligowych Wilków. 2. miejsce dla II LO. Rywalizację dziewcząt zdominowały sanockie ogólniaki. „Dwójka” wyprzedziła „jedynkę”. Wszystkie cztery drużyny awansowały do finału.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

GRUPA A
ZSP Nr 1 Krosno
II LO Sanok
ZSP Nr 4 Krosno

GRUPA B
ZS Nr 3  Sanok
I LO Sanok
ZSP Nr 5 Krosno

Wyniki spotkań grupowych:

1. ZSP Nr 1 Krosno – II LO Sanok 0:5
2. ZS Nr 3 Sanok – I LO Sanok 5:1
3. II LO Sanok– ZSP Nr 4 Krosno 3:0
4. I LO Sanok – ZSP Nr 5 Krosno 2:0
5. ZSP Nr 1 Krosno – ZSP Nr 4 Krosno 1:2
6. ZS Nr 3 Sanok – ZSP Nr 5 Krosno 5:2

GRUPA A                                                   GRUPA B
1.  ZSNr 3 Sanok pkt.4 (10:3)                      1.  II LO Sanok pkt.4 (8:0)
2.  I LO Sanok pkt.2 (3:5)                            2.  ZSPNr 4 Krosno pkt.2 (2:4)
3.  ZSP Nr 5 Krosno pkt.0 (2:7)                   3.  ZSP Nr 1 Krosno pkt.0 (1:7)

Wyniki spotkań finałowych:

1.  II LO Sanok – I LO Sanok 2:1
2.  ZSP Nr 4 Krosno – ZS Nr 3 Sanok 1:6
3.  ZSP Nr 4 Krosno – I LO Sanok 2:0
4.  ZSNr 3 Sanok – II LO Sanok 4:0
5.  I LO Sanok – ZSNr 3 Sanok 1:5 wynik zaliczony z grupy
6.  II LO Sanok – ZSPNr 4 Krosno 3:0 wynik zaliczony z grupy

Klasyfikacja końcowa:

1. ZS Nr 3 Sanok  pkt. 6 (15 : 2)
2. II LO Sanok  pkt. 4 (5 : 5)
3. ZSP Nr 4 Krosno  pkt. 2 (3 : 9)
4. I LO Sanok   pkt. 0 (2 : 8)

WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW :

I miejsce                 –  ZS Nr 3 Sanok
II miejsce                –  II LO Sanok
III miejsce               –  ZSP Nr 4 Krosno
IV miejsce               –  I LO Sanok
V  miejsce               –  ZSP Nr 5 Krosno
VI  miejsce             –  ZSP Nr 1 Krosno

Awans do finału wojewódzkiego uzyskały szkoły: ZS Nr 3 Sanok  i  II LO Sanok.

I MIEJSCE

1Skład drużyny ZS Nr 3 w Sanoku: Mateusz Olszowy, Kacper Cęgiel, Jakub Sujkowski, Michał Nazarkiewicz, Maciej Brukwicki, Dominik Januszczak, Patryk Myćka, Filip Kwolek, Damian Brejta, Maciej ZygmuntMarcin Hnat oraz nieobecni z powodu choroby Grzegorz Woźny i Rafał Czytajło. Trener: Jarosław Dulęba.

II MIEJSCE

2Skład drużyny II Liceum Ogólnokształcącego: Mirek Ptak, Miłosz Duduś, Radek Senkiewicz, Dawid Sabat, Miłosz Balazs, Marcin Suchyna, Dominik Pielech, Bartek Skrabalak, Wojtek Pisula, Jakub Izdebski, Łukasz Wroniak, Piotr Gomułka, Dominik Burczyk, Mateusz Szomko, Trener: Marta Szerszeń.


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

GRUPA A
1. ZSP Nr 4 Krosno
2. I LO Sanok
3. ZS Nr 5 Sanok

GRUPA B
1. II LO Sanok
2. ZSP Nr 1 Krosno
3. I LO Krosno

Wyniki spotkań grupowych:

1. ZSNr 4 Sanok – I LO Sanok 0:8
2. II LO Sanok – ZSP Nr 1 Krosno 2:0
3. I LO Sanok – ZS Nr 5 Sanok 1:0
4. ZSP Nr 1 Krosno – I LO Krosno 4:1
5. ZSNr 5  Sanok – ZSP Nr 4 Krosno 0:0
6. I LO Krosno – II LO Sanok 2:2

GRUPA A                                                    GRUPA B
1.  I LO Sanok pkt.4 (9:0)                               1. II LO Sanok pkt.3(4:2)
2.  ZS Nr 5 Sanok pkt.1 (0:1)                          2.  ZSP Nr 1 Krosno pkt.2 (4:3)
3.  ZSNr 4 Sanok pkt.1 (0:8)                           3.  I LO Krosno pkt.1 (3:6)

Wyniki spotkań finałowych:

1.  I LO Sanok – ZSP Nr 1 Krosno 1:0
2.  II LO Sanok – ZS Nr 5 Sanok 1:0
3.  I LO Sanok – II LO Sanok 0:0
4.  ZS Nr 5 Sanok – ZSP Nr 1 Krosno 2:1
5.  ZSP Nr 1 Krosno – II LO Sanok 0:2 wynik zaliczony z grupy
6.  ZS Nr 5 Sanok – I LO Sanok 0:1 wynik zaliczony z grupy

Klasyfikacja końcowa:

1. II LO Sanok pkt. 5 (3:0)
2. I LO Sanok pkt. 5 (2:0)
3. ZS Nr 5 Sanok pkt. 2 (2:3)
4. ZSP Nr 1 Krosno pkt. 0 (1:5)

Awans do finału wojewódzkiego uzyskały szkoły: II LO Sanok  i  I LO Sanok.

I MIEJSCE

3Skład drużyny II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku: Diana Chrząszcz, Karolina Demkowicz, Sylwia Kanciak, Aleksandra Kątska, Małgorzata Majewska, Justyna Pałys, Gabriela Pastuszak, Aneta Pietroszek, Gabriela Rolnik, Sandra Stolarska, Martyna Zagórska, Paulina Zagórska. Trener: Grzegorz Pastuszak.

źródło: materiały nadesłane / Zespół Szkół nr 3 w Sanoku / II LO w Sanoku

19-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)