REKLAMA
REKLAMA

Mieli przy sobie blisko 40 gramów marihuany. Usłyszeli już zarzuty (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających przy sobie narkotyki. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratora zostali objęci dozorem i nie mogą opuszczać kraju.


W ubiegłym tygodniu policjanci podczas służby zauważyli dwóch mężczyzn w samochodzie zaparkowanym przy ul. Dworcowej w Sanoku. Na widok funkcjonariuszy zaczęli się oni nerwowo zachowywać i sprawiali wrażenie bardzo zakłopotanych. Policjanci podeszli do nich i rozpoczęli interwencję. Wylegitymowali mężczyzn, którymi okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 20 i 21 lat.

4

W trakcie czynności policjanci ujawnili przy nich narkotyki. 20-latek posiadał przy sobie łącznie 16,61 grama marihuany, natomiast 21-latek miał ponad 30 gramów suszu i kilka znaczków LSD. Oprócz tego w samochodzie funkcjonariusze znaleźli skrzynkę przeznaczoną do uprawy konopi, a także kilka pojemników i woreczków strunowych, w których znajdowały się pozostałości po suszu marihuany.

Sprawcy zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy do czasu wyjaśnienia. Po przeprowadzonych czynnościach okazało się, że 21-latek udzielał narkotyków, które pochodziły z uprawy prowadzonej przez niego w miejscu zamieszkania. Zebrane dowody pozwoliły śledczym na przedstawienie sprawcom zarzutów: 20-latkowi posiadania substancji odurzających, natomiast drugiemu ze sprawców posiadania, udzielania oraz uprawy.

W piątek prokurator zdecydował o objęciu mężczyzn dozorami policyjnymi oraz wydał zakazy opuszczania kraju.

źródło: KPP Sanok

30-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)