REKLAMA
Życzenia P. Uruski

Nagrody burmistrza dla nauczycieli w dniu ich święta (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 13 października  tradycyjnie już w Sali Gobelinowej sanockiego zamku odbyło się spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyły władze miasta, dyrektorzy szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków, emerytowani dyrektorzy sanockich placówek oświatowych, przedstawiciele związków zawodowych oraz zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczął Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, który w słowach skierowanych do nauczycieli życzył wiele wytrwałości, cierpliwości, zdrowia i sukcesów w pracy.

Zgodnie z tradycją z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniono zasłużonych nauczycieli Nagrodami Burmistrza. Nagrody te przyznawane są za szczególne osiągnięcia i znaczące sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej z dziećmi i młodzieżą.

Wyróżnieni zostali: Elżbieta Ziajka, Małgorzata Pietrzycka, Lidia Mackiewicz-Adamska, Maria Harajda, Marek Wojtowicz, Barbara Winnicka-Łuszcz, Elżbieta Kułak, Agata Dąbrowska, Joanna Wielgosz, Ewelina Wójcik, Marek Mazepa, Bartłomiej Mandzelowski, Zdzisława Jaworska, Barbara Kosztołowicz, Iwona Barszczewska-Menio, Maciej Kaczmarski, Adam Wal oraz  Marzena Małek.

Jednocześnie Burmistrz Miasta podzielił środki finansowe dla poszczególnych szkół, przedszkoli i żłobków. Dyrektorzy tych placówek przydzielili nagrody dla nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.

Uroczystość na sanockim zamku uświetnił występ solistów zespołu „Souliki” pod dyrekcją dr Moniki Brewczak.

źródło: UM Sanok

18-10-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Co roku te same twarze2018-10-17 21:17:20
0 0
Pani dyrektor SP4 w Sanoku nagrodę otrzymała za całokształt prac przy parkingu szkolnym, w szczególności za dojazd do szkoły. Brawo. Oby tak dalej.