REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Mecz z gwiazdami ponownie w Sanoku. Pomagamy Kubusiowi!

SANOK / PODKARPACIE. Klub Hokejowy STS S.A., Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie” oraz Fundacja Czas Nadziei po raz kolejny zapraszają na charytatywny MECZ z GWIAZDAMI, który zaplanowano na 18 marca.

Tym razem organizatorzy zapraszają na Arenę Sanok nie tylko na mecz hokejowy. W głównym holu odbędą się targi wyrobów regionalnych. Wystawcy będą prezentować wyroby wędliniarskie, miody, wina, pieczywo, rękodzieło oraz wiele innych. Ponadto na Arenie znajdzie się duże stoisko ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież. Na piętrze w ogrzewanej sali konferencyjnej zostanie zorganizowana sala zabaw dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, malowanie buzi, balony, kapsle i inne.

mecz

Mecz hokejowy zostanie rozegrany pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich oraz Niedźwiedziami i VIP-ami sanockimi. Jak co roku po meczu będzie możliwość spotkania z artystami. Już niebawem dowiemy się kogo zobaczymy tego dnia na lodzie. Dziś wiemy, że będzie to młody tata Rafał Mroczek oraz Prezes STS S.A. Jerzy Burtan.

kuba1

W przerwie meczu oraz po zakończeniu gry odbędą się konkursy z nagrodami dla widzów, występy artystów oraz niespodzianka!

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE!

Impreza ma cel charytatywny. Na Arenę będzie wstęp wolny. Wolontariusze będą zbierać datki do puszek na leczenie Kuby Pietrasza z Sanoka, podopiecznego Fundacji Czas Nadziei.

Patronat medialny nad imprezą objął portal eSanok.pl.

kuba2 kuba3 kuba4 kuba5 kuba6 kuba7

13-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)