REKLAMA
PBS Dydnia
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Patriotyczny koncert w wykonaniu młodych muzyków sanockich. Uczta dla melomanów

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku zaprasza wszystkich miłośników muzyki na Koncert Muzyki Polskiej w ramach miejsko–powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Wystąpią siliści i zespoły PSM I SSM II st. w Sanoku

Na scenie zobaczymy laureatów konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Zespół „Animato” prowadzony przez dr Monikę Brewczak z wiązanką pieśni patriotycznych, a także akordeoniści i zespoły akordeonowe przygotowujące się do Międzynarodowego Festiwalu w Wiedniu.

koncert 11 listopada 2017

Usłyszeć będzie można polskie pieśni ludowe i patriotyczne oraz utwory m.in.: H. Wieniawskiego, B. Dowlasza, K. Naklickiego, J. Mądrawskiego, A. Krzanowskiego, M. Zimki, F. Angelisa i A. Astiera, zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe. Wystąpi także znakomita skrzypaczka Gabriela Graboń.

Koncert odbędzie się w czwartek 9 listopada o godz. 17:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. ul. Podgórze 25.

Wstęp wolny!

08-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)