REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

NASZ PATRONAT: Patriotyczny koncert w wykonaniu młodych muzyków sanockich. Uczta dla melomanów

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku zaprasza wszystkich miłośników muzyki na Koncert Muzyki Polskiej w ramach miejsko–powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Wystąpią siliści i zespoły PSM I SSM II st. w Sanoku

Na scenie zobaczymy laureatów konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Zespół „Animato” prowadzony przez dr Monikę Brewczak z wiązanką pieśni patriotycznych, a także akordeoniści i zespoły akordeonowe przygotowujące się do Międzynarodowego Festiwalu w Wiedniu.

koncert 11 listopada 2017

Usłyszeć będzie można polskie pieśni ludowe i patriotyczne oraz utwory m.in.: H. Wieniawskiego, B. Dowlasza, K. Naklickiego, J. Mądrawskiego, A. Krzanowskiego, M. Zimki, F. Angelisa i A. Astiera, zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe. Wystąpi także znakomita skrzypaczka Gabriela Graboń.

Koncert odbędzie się w czwartek 9 listopada o godz. 17:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. ul. Podgórze 25.

Wstęp wolny!

08-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.