REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Sanocka Olimpiada na Padzie. Urodzinowa Rozgrzewka

SANOK / PODKARPACIE. Strefa Rozrywki MGF zaprasza na kolejny turniej ESPORTU z użyciem gry Fifa. Pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sanok. 20 maja w lokalu przy ul. 3Maja 23 o godzinie 14:00 rozpoczniemy rywalizację.

Zmagania oznaczone nazwą „Urodzinowa Rozgrzewka”. Specjalny tytuł, ponieważ w maju Strefa obchodzi pierwsze urodziny a końcem lipca szykuje wyjątkową akcję „Sanockie Granie w Pomaganie”. Zapisy na najbliższy turniej zaczynamy od 6 maja i potrwają do 17 bm. lub do zapełnienia listy uczestników, liczba miejsc ograniczona.

Na zawodników czeka moc emocji, dla zwycięzcy Puchar, a trzech najlepszych zgarnia nagrody, oraz automatyczny awans do wspaniałej akcji połączonej z kolejnym turniejem tym razem na największym sportowym obiekcie w Arenie Sanok.

By wziąć udział w rozgrywkach wystarczy w terminie zgłosić chęć swojej rywalizacji a w dniu turnieju wnieść opłatę w wysokości 10 zł.

Zapraszamy do udziału.

Page 1_Untitled_Trim

materiały nadesłane

08-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)