REKLAMA
REKLAMA

ZAWODY ODWOŁANE!

ZAGÓRZ, USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. 4 i 5 lutego to święto zimowych sportów w Bieszczadach. W Zagórzu i Ustrzykach Dolnych odbędą się Zimowe Mistrzostwa w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 02.02.2017 r, do godz. 15.00

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie na aktualnie obowiązujących drukach PZN, dostępnych na stronie PZN, z zaznaczeniem konkurencji, w której będzie startował każdy zawodnik, na adres ediem@poczta.onet.pl lub faksem do godziny 15:00. Zgłoszenia przysłane po tym terminie oraz zgłoszenia niekompletne (bez zaznaczenia konkurencji) nie będą uwzględnione.

PROGRAM ZAWODÓW:

4.02. sobota, skoki

  •  10.00 – seria próbna skoków otwartych HS-22, po niej serie konkursowe Junior E, Młodziczki, po nich seria skoków do kombinacji norweskiej Junior E
  •  11.30 – seria próbna skoków otwartych HS-43, po niej serie konkursowe Junior D, Juniorki, po nich seria skoków do kombinacji norweskiej Junior D
  •  13.00 skoki otwarte, skocznia HS-43, kategoria – OPEN „Puchar Bieszczadów”

5.02. niedziela, biegi do kombinacji

  •  11.00 – biegi do kombinacji norweskiej (metoda Gundersena) – trasy biegowe im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej Dolnej (Junior E: 2000 m, Junior D: 3000 m)

Ceremonia dekoracji zawodników w pierwszym i drugim dniu bezpośrednio po zawodach.

Mistrzostwa POZN w skokach i kombinacji norweskiej: medale – miejsca (1-3), nagrody rzeczowe – miejsca (1-4), dyplomy miejsca (1-6)
Puchar Bieszczadów w skokach narciarskich: puchary – miejsca (1-3), nagrody rzeczowe – miejsca (1-4), dyplomy miejsca (1-6)

zawody

 

26-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)