REKLAMA
REKLAMA

Niszczyli przystanek i zaatakowali małżeństwo, które zwróciło im uwagę

SANOK / PODKARPACIE. Dwoje przechodniów zareagowało na chuligańskie zachowanie kilku młodych osób, które dewastowały przystanek autobusowy. Sprawcy zamiast się uspokoić, zaatakowali małżeństwo, które zwróciło im uwagę. Policjanci zatrzymali agresywną 19-latkę i 18-latka, który przyznał się do niszczenia przystanku.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 19.30, na ul. Kościuszki w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwoje przechodniów zauważyło obok budynku poczty grupkę młodych ludzi. Trzech mężczyzn i kobieta kopali w przystanek oraz kosz na śmieci, wykrzykiwali przy tym wulgarne słowa. Mężczyzna podszedł do wandali i chciał ich uspokoić, wtedy został uderzony w twarz przez jednego z awanturników. Wystraszona żona mężczyzny zadzwoniła po Policję. W tym czasie podbiegła do niej młoda dziewczyna, która chwilę wcześniej niszczyła przystanek i uderzyła zgłaszającą. Pozostali chuligani rozbiegli się.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 19-letnią awanturniczkę. Kobieta była agresywna, nie stosowała się do poleceń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie 1,6 promila alkoholu. 19-latka została zatrzymana do wytrzeźwienia. Kilkanaście minut później policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który przyznał się do niszczenia przystanku. Funkcjonariusze ustalają tożsamość dwóch pozostałych wandali.

W tej sprawie policjanci prowadzą postępowanie, które swój finał znajdzie w sądzie.

5091474052412

KPP Sanok

27-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)