REKLAMA
REKLAMA

Pieniądze dla powiatu sanockiego, KP PSP w Sanoku oraz oddziału dziecięcego. Radni obradowali podczas sesji (FILM)

BESKO / PODKARPACIE. Podczas sesji rady gminy w Besku poruszano kilka kwestii, między innymi radni zdecydowali o pomocy dla powiatu sanockiego oraz dla KP PSP w Sanoku.

W porządku obrad sesji w Besku znalazło się kilka punktów, między innymi zmiany w wieloletniej prognozie finansowej, ale również udzielenie pomocy zarówno dla powiatu sanockiego jak i dla sanockiej straży pożarnej czy zwiększenie dotacji dla sanockiego szpitala.

Radni zdecydowali, że udzielą wsparcia finansowego powiatowi sanockiemu w kwocie 3 tys. złotych na sfinansowanie wydatków związanych z modernizacją pomieszczeń budynku starostwa przy ul. Szopena. Chodzi tutaj o pomoc dla poradni pedagogiczno-psychologicznej.

Z kolei kwotą 8 tys. złotych gmina Besko wspomoże KP PSP w Sanoku. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup samobieżnego ciągnika z ładowaczem czołowym dla sanockiej komendy.

Podczas dzisiejszej sesji bescy radni przyjęli uchwałę o zwiększeniu dotacji podmiotowej dla SPZOZ w Sanoku. Jest to kwota 1,5 tys. złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup szafy magazynowej na potrzeby Oddziału Dziecięcego sanockiego szpitala.

Zwiększono także dotacje celową dla KP PSP w Sanoku do 2 tys. złotych z przeznaczeniem na materiały dla dzieci i młodzieży.

ZOBACZ VIDEO ZE SPRAWOZDANIA WÓJTA GMINY BESKO

28-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)