REKLAMA
REKLAMA

Pierwsi magistrzy opuścili mury sanockiej PWSZ. Inauguracja roku akademickiego 2017 / 2018 (FILM, ZDJĘCIA)

Pierwsi magistrzy opuścili mury sanockiej PWSZ. Inauguracja roku akademickiego 2017 / 2018 (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku już po raz siedemnasty zainaugurowano rok akademicki. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i Hymnem Państwowym.

Następnie przemówienie wygłosiła rektor uczelni doktor Elżbieta Cipora. Kolejnymi punktami było odśpiewanie Gaude Mater Polonia, uroczysta immatrykulacja oraz wykonanie Gaudeamus Igitur.

Fakt, że uczelnia kształci praktycznie i przygotowuje do dobrego wejścia na rynek pracy jest odzwierciedlany w liczbie studentów znajdujących zatrudnienie. Jak podkreślił Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Piotr Uruski to, że Sanok posiada wyższą uczelnię niewątpliwie wpływa na zwiększenie atrakcyjności miasta.

Z uwagi na podniosły charakter wydarzenia rektor uczelni dokonała wręczenia dyplomów ukończenia studiów pierwszym absolwentom studiów magisterskich na kierunku praca socjalna z elementami organizacji i zarządzania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

17 lat PWSZ w Sanoku. Inauguracyjne przemówienie rektor uczelni (FILM)

02-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)