REKLAMA
REKLAMA

Pijana jechała na stację benzynową po alkohol. Jazdę zakończyła w rowie (ZDJĘCIA)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Dzisiejszej nocy policjanci i strażacy pracowali na miejscu zdarzenia do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Starej Wsi. Kierująca mercedesem wjechała do rowu. Kobieta była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło dziś w nocy przed godz. 2. Mieszkaniec Starej Wsi poinformował dyżurnego o samochodzie, który wjechał do rowu w pobliżu jego domu. Twierdził, że w pojeździe znajduje się kobieta, która nie może z niego wyjść. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego i straż pożarna. Funkcjonariusze uwolnili z mercedesa 46-latkę, która stwierdziła, że straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przepust drogowy. Dodała, że jechała na stację benzynową do Brzozowa, aby kupić alkohol.

Kobieta została przetransportowana do szpitala. Ponieważ od mieszkanki gminy Jasienicy Rosielna było czuć alkohol, policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Badanie wykazało, że miała prawie promil alkoholu w organizmie.

Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

wrowie2

wrowie1

Źródło: KPP Brzozów

03-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)