REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Znany terminarz IV ligi. Z kim na inaugurację?

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Znany jest terminarz rozgrywek IV ligi podkarpackiej w sezonie 2017 / 2018. nasz powiat reprezentować będą trzy zespoły: Geo-Eko Ekoball Stal Sanok, Cosmos Nowotaniec oraz Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce.

Inauguracyjna kolejka została zaplanowana na 12-13 sierpnia. Geo-Eko Ekoball Stal Sanok podejmie na własnym boisku Głogovię Głogów Małopolski. Cosmos zagra na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno, a LKS Pisarowce uda się do Dębicy na mecz z miejscowym Igloopolem.

Do pierwszych derbów naszego powiatu dojdzie w 6. kolejce (2-3 września) Cosmos Nowotaniec podejmie Ekoball Stal Sanok. Z kolei w 12. serii gier (14-15 października) LKS Pisarowce zagra z Cosmosem Nowotaniec. W ostatniej kolejce jesieni (18-19 listopada) Ekoball Stal zmierzy się z LKS-em Pisarowce.

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl


Kolejka 1 – 12-13 sierpnia

Igloopol Dębica – LKS Pisarowce
Granica Stubno – Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce – Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno – Cosmos Nowotaniec
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy – Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok – Głogovia Głogów Małopolski


Kolejka 2 – 15 sierpnia

LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko – Ekoball Stal Sanok
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec – KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów – Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica – Granica Stubno


Kolejka 3 – 19-20 sierpnia

Granica Stubno – LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna – Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok – Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko


Kolejka 4 – 26-27 sierpnia

LKS Pisarowce – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec – Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów – Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Granica Stubno – Błękitni Ropczyce


Kolejka 5 – 30 sierpnia

Błękitni Ropczyce – LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno – Granica Stubno
KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna – Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa – Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy – Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok – Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Wisłoka Dębica


Kolejka 6 – 2-3 września

LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec – Ekoball Stal Sanok
Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna
Granica Stubno – KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno


Kolejka 7 – 9-10 września

Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce
KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna – Granica Stubno
Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok – Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski – Cosmos Nowotaniec     
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała


Kolejka 8 – 16-17 września

LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec – Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów – Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Stal Sanok     
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Granica Stubno – Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce – Unia Nowa Sarzyna
Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica


Kolejka 9 – 23-24 września

KS Wiązownica – LKS Pisarowce     
Unia Nowa Sarzyna – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok – Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko – Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica – Cosmos Nowotaniec   
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl


Kolejka 10 – 30 września-1 października

LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec – Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów – Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno – Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa
KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna


Kolejka 11 – 7-8 października

Unia Nowa Sarzyna – LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa – KS Wiązownica
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Stal Sanok – Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski – Granica Stubno
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Wisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl – Cosmos Nowotaniec


Kolejka 12 – 14-15 października

LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica
Granica Stubno – Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica – Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna – Sokół Sieniawa


Kolejka 13 – 21-22 października

Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce
Piast Tuczempy – Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica – Granica Stubno
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów


Kolejka 14 – 28-29 października

LKS Pisarowce – Wisłok Strzyżów
Wisłok Wiśniowa – Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl
Granica Stubno – Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna – Ekoball Stal Sanok
Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy


Kolejka 15 – 4-5 listopada

Piast Tuczempy – LKS Pisarowce
Ekoball Stal Sanok  – Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski – Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko – KS Wiązownica
Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – Granica Stubno
Cosmos Nowotaniec – Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów – Wisłok Wiśniowa


Kolejka 16 – 11-12 listopada

LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów
Granica Stubno – Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko
Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy – Ekoball Stal Sanok


Kolejka 17 – 18-19 listopada

Ekoball Stal Sanok – LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica – Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica
Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec – Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów – Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica

04-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)