REKLAMA
REKLAMA

Podwójna prędkość i stracone prawa jazdy. Wpadło pięciu kierowców

SANOK / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie trzech dni pięciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Ci kierowcy przekroczyli dozwoloną prędkość o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Podczas piątkowej służby na ul. Krakowskiej policjanci ujawnili przypadek przekroczenia prędkości o 60km/h. Kierujący mitsubishi na liczniku miał 110 km/h. Zgodnie z przepisami na okres trzech miesięcy odebrano mu uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

W sobotę policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóch kierowców. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość kolejno o 57 i 74 km/h. W jednym i drugim przypadku wykroczenie popełniono na drodze w Nowosielcach.

car-933239_960_720

W niedzielę znów kierowcy oddali policjantom swoje prawa jazdy. Po godzinie 20 na ul. Królowej Bony w Sanoku ujawniono dwoje kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Kobieta jadąca toyotą miała na liczniku 113 km/h, natomiast kierowca audi 121km/h.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Sanok

07-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)