REKLAMA
REKLAMA

Podwójna prędkość i stracone prawa jazdy. Wpadło pięciu kierowców

SANOK / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie trzech dni pięciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Ci kierowcy przekroczyli dozwoloną prędkość o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Podczas piątkowej służby na ul. Krakowskiej policjanci ujawnili przypadek przekroczenia prędkości o 60km/h. Kierujący mitsubishi na liczniku miał 110 km/h. Zgodnie z przepisami na okres trzech miesięcy odebrano mu uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

W sobotę policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóch kierowców. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość kolejno o 57 i 74 km/h. W jednym i drugim przypadku wykroczenie popełniono na drodze w Nowosielcach.

car-933239_960_720

W niedzielę znów kierowcy oddali policjantom swoje prawa jazdy. Po godzinie 20 na ul. Królowej Bony w Sanoku ujawniono dwoje kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Kobieta jadąca toyotą miała na liczniku 113 km/h, natomiast kierowca audi 121km/h.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

źródło: KPP Sanok

07-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)