REKLAMA
REKLAMA

Połamane nogi i uraz głowy. Potrącony mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu

Policjanci ustalają przebieg zdarzenia drogowego, w którym obrażeń doznał pieszy potrącony przez samochód. Mężczyzna ze złamanymi nogami oraz urazem głowy trafił do szpitala. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 22, w miejscowości Pisarowce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volskwagenem, 30-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, potrącił pieszego. Prawdopodobnie mężczyzna nie znajdował się na wydzielonym poboczu, tylko na pasie ruchu kierującego.

W wyniku wypadku, 59-letni pieszy doznał obrażeń głowy oraz złamania nóg. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,6 promila alkoholu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia. Zabezpieczali ślady, ustalali świadków wypadku, a także przeprowadzali oględziny miejsca oraz pojazdu. Zebrane informacje posłużą do ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia.

303-125900

KPP Sanok

10-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)