REKLAMA
REKLAMA

Czteromiesięczny Julian ma złożoną wadę serca. Czeka na operacje. Liczymy na Waszą pomoc!

SANOK / PODKARPACIE. Julek urodził się w grudniu 2016 roku ze złożoną wada serca HLHS. Jest to niedorozwój lewej strony serduszka. Już w pierwszym miesiącu życia przeszedł ciężką operację na otwartym sercu… W przyszłości czekają go jeszcze co najmniej dwie operacje i ciągła rehabilitacja.

Julek ma brata i siostrę. Mieszkają w Sanoku. Rodzina znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Julek jest pacjentem w Specjalistycznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. W chwili obecnej rodzice muszą pokonywać trasę Sanok – Warszawa nawet dwa razy w miesiącu. Leczenie dopiero się rozpoczyna. Przed nimi długa droga do zdrowia Julka. Dość tylko dodać, że Julek dokładnie 8 kwietnia skończył 16 tygodni, z czego 10 tygodni spędził w szpitalu.

20170121_085849_0

Kolejne etapy leczenia maluszka można śledzić na profilu Facebook. Z niego dowiadujemy się, że Julek od 23 marca po raz kolejny przebywa w szpitalu w Warszawie. Kilka dni temu został założony mu stent. Chłopiec czeka na kolejną operację związaną z korektą serca.

– Serce jest zbyt obciążone i póki co trzeba je rehabilitować. Zanim się zregeneruje minie kilka dobrych tygodni. Wymaga podawania leków na niewydolność dożylnie i codziennych kontroli serca poprzez badanie echo, więc Julek najbliższe miesiące spędzi nadal daleko od domu – czytamy na profilu Facebook, Julek – nasze waleczne serce.

Julek jest podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Dla chłopca utworzono subkonto na które można wpłacać pieniądze:

41 8642 1184 2018 0037 4228 0018

100 % zgromadzonych środków na tym koncie będzie wykorzystane na pomoc Julkowi!

DZIĘKUJEMY!

Na stałe w sanocki kalendarz imprez wpisał się Piknik Charytatywny organizowany przez Fundację Czas Nadziei. Dochód z najbliższej edycji również zostanie przeznaczony na pomoc Julkowi. Dodajmy, że gwiazdą tegorocznego pikniku będzie Majka Jeżowska! 

red./ Fundacja Czas Nadziei
foto: archiwum prywatne

10-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)