REKLAMA

Potrącił pieszego na parkingu i odjechał z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje świadków

SANOK / PODKARPACIE. Policja zwraca się z prośbą o kontakt do świadków zdarzenia, w którym ucierpiał mężczyzna. Zdarzenie miało miejsce na parkingu przy ul. Przemyskiej w Sanoku, przy sklepie samoobsługowym. Sprawca prawdopodobnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek pomiędzy godz. 12, a 13, na ul. Przemyskiej w Sanoku, na parkingu przy markecie. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna w tym dniu doznał obrażeń i przebywa w sanockim szpitalu.

Do obrażeń miało dojść po tym jak, kierujący samochodem osobowym wyjeżdżając tyłem z miejsca parkingowego uderzył w pieszego. Z informacji przekazanych przez pokrzywdzonego wynika, że kierujący odjechał z miejsca zdarzenia. Według relacji świadka, kierujący poruszał się jasnym samochodem osobowym.

Policja apeluje do osób, które posiadają istotne informacje w tej sprawie lub były świadkami, bądź uczestnikami zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, pokój 144, tel. 13 46 57 365 lub 13 46 57 310.

policja

Źródło: KPP Sanok

27-11-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.