REKLAMA
REKLAMA

PWSZ: Gość z Turcji w sanockiej uczelni (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku gościła prof. Hulya Onal z Çanakkale Onsekiz Mart University w Turcji. Prof. Onal specjalizuje się w kształceniu teoretycznym i praktycznym w zakresie komunikacji medialnej i filmu.

W sanockiej uczelni spotkała się ze studentami różnych kierunków, m.in. nowych mediów, pracy socjalnej, pielęgniarstwa.

Prezentowane wykłady dotyczyły tematów ważnych z punktu widzenia współczesnej cywilizacji, na przykład sytuacji kobiet w społeczeństwie tureckim i jej obrazu w kinie, jak również zagadnień bardziej praktycznych – przykładowo planu produkcji filmu dokumentalnego. Pani Hulya Onal zaprezentowała przy tym film swojego autorstwa pt. Woman in ancient Aegean Coast (Kobiety Starożytnego Wybrzeża Egejskiego).

Podczas swojego pobytu w PWSZ Sanok pani profesor spotkała się także z pracownikami uczelni, zwiedziła miasto, bardzo podobały jej się sanockie muzea.

To już kolejna wizyta wykładowcy z zagranicy w Sanoku zorganizowana w ramach programu „Erasmus+”, który służy międzynarodowej wymianie studentów i pracowników szkół wyższych.

p1

materiały nadesłane

28-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)