REKLAMA
REKLAMA

Sanocka prorektor Grażyna Rogala-Pawelczyk w rankingu najbardziej wpływowych w ochronie zdrowia

SANOK / PODKARPACIE. Pani Prorektor ds. rozwoju i nauki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, dr Grażyna Rogala-Pawelczyk, znalazła się w elitarnej grupie 100 najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia 2016 roku.

IMG_2982Plebiscyt ten organizowany jest od 2002 roku przez portal lekarzy i pracowników służby zdrowia PULS MEDYCYNY. Jury składające się z wybitnych osobistości z dziedziny medycyny wybiera 100 najbardziej wpływowych w dwóch kategoriach: wpływ na rozwój polskiej medycyny oraz znacząca rola w systemie ochrony zdrowia.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że nie jest to pierwsze wyróżnienie takiej rangi dla Pani Prorektor. W zeszłym roku została Ona laureatką plebiscytu „KOBIETY MEDYCYNY 2016”, a wcześniej znalazła się w pierwszej piątce „KOBIET MEDYCYNY 2014” – plebiscycie zorganizowanym przez redakcję „Portali Medycznych”, pod patronatem honorowym Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej.

 

materiały nadesłane

03-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)