REKLAMA
REKLAMA

Sanockie technika poza rankingiem. Krosno i Lesko w 500 najlepszych

SANOK / PODKARPACIE. W Rankingu Techników 2017 przygotowanym przez Perspektywy nie ma ani jednej szkoły z powiatu sanockiego. Sukcesy odnotowali natomiast nasi sąsiedzi z Krosna, Leska i Jasła.


Pierwsze miejsce przy padło Technikum Elektronicznemu w ZSE w Bydgoszczy, przed  Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności  w Krakowie. Trzecie miejsce zajęło Technikum nr 7 w ZSE-M w Nowym Sączu.

Bardzo wysokie miejsce, bo 28, wywalczyło Technikum nr 5 w ZSP w Krośnie, na 63 uplasowało się Technikum nr 4 w ZS nr 4 w Jaśle, a 66 miejsce zajęło Technikum Leśne w Lesku. O jedno oczko niżej znalazło się Technikum nr 1w  ZSE w Mielcu, 83 miejsce zajęło Technikum nr 4 w ZSEiO w Przemyślu, 95 – Technikum  nr 12 w ZS KU w Rzeszowie,  125 – Technikum nr 2 w ZSB w Mielcu, 196 – Technikum nr 1 w ZS nr 1 w Rzeszowie, 202 – Technikum nr 6 w ZSE w Rzeszowie, 209 – Technikum nr 5 w ZSE w Rzeszowie, a 241 Technikum 4-letnie w ZS w Tarnobrzegu.

??????????????????????

Foto: archiwum Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

11-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)