REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
REKLAMA

Sanockie technika poza rankingiem. Krosno i Lesko w 500 najlepszych

SANOK / PODKARPACIE. W Rankingu Techników 2017 przygotowanym przez Perspektywy nie ma ani jednej szkoły z powiatu sanockiego. Sukcesy odnotowali natomiast nasi sąsiedzi z Krosna, Leska i Jasła.


Pierwsze miejsce przy padło Technikum Elektronicznemu w ZSE w Bydgoszczy, przed  Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności  w Krakowie. Trzecie miejsce zajęło Technikum nr 7 w ZSE-M w Nowym Sączu.

Bardzo wysokie miejsce, bo 28, wywalczyło Technikum nr 5 w ZSP w Krośnie, na 63 uplasowało się Technikum nr 4 w ZS nr 4 w Jaśle, a 66 miejsce zajęło Technikum Leśne w Lesku. O jedno oczko niżej znalazło się Technikum nr 1w  ZSE w Mielcu, 83 miejsce zajęło Technikum nr 4 w ZSEiO w Przemyślu, 95 – Technikum  nr 12 w ZS KU w Rzeszowie,  125 – Technikum nr 2 w ZSB w Mielcu, 196 – Technikum nr 1 w ZS nr 1 w Rzeszowie, 202 – Technikum nr 6 w ZSE w Rzeszowie, 209 – Technikum nr 5 w ZSE w Rzeszowie, a 241 Technikum 4-letnie w ZS w Tarnobrzegu.

??????????????????????

Foto: archiwum Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

11-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)