REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Trzy dni i poleciało 9 praw jazdy

SANOK / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie trzech dni 9 kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Trzech kierujących pożegnało się z prawem jazdy z uwagi na zawartość alkoholu w organizmie, natomiast 6 utraciło uprawnienia z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W piątek policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Opel. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie 0,6 promila alkoholu.

W sobotę funkjconariusze ujawnili 4 przypadki przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym w miejscowości Besko. O godz. 16.45. kierujący skodą jechał z prędkością 113 km/h. Kilka minut po godz. 19. kierowca seata także przekroczył dopuszczalną prędkość jadąc 104 km/h. Kilkanaście minut później miernik prędkości wykazał, że kierowca volkswagena miał na liczniku 113 km/h. Natomiast o godz. 20.20 kierujący fordem jechał z prędkością 101 km/h.

W niedzielęj policjanci ujawnili jeden przypadek kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kierujący audi prowadził samochód mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Tego samego dnia około godz. 20 na ul. Krakowskiej w Sanoku policjanci ujawnili dwoje kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Kierujący seatem miał na liczniku 81 km/h, natomiast kierowca volvo 106km/h. Dziś w nocy w Pisarowcach, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila. alkoholu.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Wobec kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy będąc w stanie nietrzeźwości toczy się postępowanie.

303-123909

KPP Sanok

14-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)