REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Trzy dni i poleciało 9 praw jazdy

SANOK / PODKARPACIE. W ciągu zaledwie trzech dni 9 kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Trzech kierujących pożegnało się z prawem jazdy z uwagi na zawartość alkoholu w organizmie, natomiast 6 utraciło uprawnienia z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W piątek policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Opel. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie 0,6 promila alkoholu.

W sobotę funkjconariusze ujawnili 4 przypadki przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym w miejscowości Besko. O godz. 16.45. kierujący skodą jechał z prędkością 113 km/h. Kilka minut po godz. 19. kierowca seata także przekroczył dopuszczalną prędkość jadąc 104 km/h. Kilkanaście minut później miernik prędkości wykazał, że kierowca volkswagena miał na liczniku 113 km/h. Natomiast o godz. 20.20 kierujący fordem jechał z prędkością 101 km/h.

W niedzielęj policjanci ujawnili jeden przypadek kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kierujący audi prowadził samochód mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Tego samego dnia około godz. 20 na ul. Krakowskiej w Sanoku policjanci ujawnili dwoje kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Kierujący seatem miał na liczniku 81 km/h, natomiast kierowca volvo 106km/h. Dziś w nocy w Pisarowcach, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila. alkoholu.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Wobec kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy będąc w stanie nietrzeźwości toczy się postępowanie.

303-123909

KPP Sanok

14-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)