REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zamiast bałwana ulepili… czołg! Pozytywnie zakręceni sanoczanie korzystają z zimy! (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK: Zamiast bałwana ulepili… czołg! Pozytywnie zakręceni sanoczanie korzystają z zimy! (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Dziewięciu pracowników sanockiego skupu złomu, warsztatu samochodowego i stacji paliw wpadło na szalony, ale jakże pozytywny pomysł ulepienia czołgu ze śniegu. 5 godzin pracy i mamy efekt. Efektowny Rudy 102, który w dodatku… strzela! Musicie to zobaczyć! Uśmiechy na Waszych twarzach gwarantowane!

W minioną sobotę dziewięciu pracowników trzech firm zlokalizowanych w sanockiej dzielnicy Dąbrówka, podczas odśnieżania placu postanowiło wykorzystać aurę i obfite opady śniegu. Pierwszym pomysłem był duży bałwan. Szybko jednak zmieniono ten zamysł i postanowiono zbudować… czołg!

– Czołg jest dosyć duży, porównywalny do prawdziwego. Wzorowaliśmy się na radzieckim T-34. Ozdobiliśmy go metalowymi elementami – mówi Hubert, pracownik skupu złomu, jeden z twórców śnieżnej konstrukcji.

Wszystkie metalowe rekwizyty pochodzą z naszego skupu – dodaje Paweł, który również brał udział w zabawie.

Rudy 102 w zimowej wersji tworzony był przez ośmiu panów i jedną panią. Wszyscy pracują w trzech sąsiadujących ze sobą firmach: skupie złomu, warsztacie samochodowym i stacji paliw. Wszyscy z szerokimi uśmiechami, w niezwykle sympatyczny sposób wykorzystali spadający z nieba śnieg. My nadajemy im tytuł „Pozytywnie zakręconych sanoczan”, jednocześnie gratulując pomysłu, dobrego humoru i pozytywnego nastawienia.

Jeśli Państwo chcieliby pochwalić się niecodziennymi, śnieżnymi konstrukcjami, zachęcamy do przesyłania zdjęć na naszą skrzynkę redakcyjną: redakcja@esanok.pl. Najciekawsze opublikujemy.

źródło: Red., materiały nadesłane

17-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)