REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zamiast bałwana ulepili… czołg! Pozytywnie zakręceni sanoczanie korzystają z zimy! (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK: Zamiast bałwana ulepili… czołg! Pozytywnie zakręceni sanoczanie korzystają z zimy! (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Dziewięciu pracowników sanockiego skupu złomu, warsztatu samochodowego i stacji paliw wpadło na szalony, ale jakże pozytywny pomysł ulepienia czołgu ze śniegu. 5 godzin pracy i mamy efekt. Efektowny Rudy 102, który w dodatku… strzela! Musicie to zobaczyć! Uśmiechy na Waszych twarzach gwarantowane!

W minioną sobotę dziewięciu pracowników trzech firm zlokalizowanych w sanockiej dzielnicy Dąbrówka, podczas odśnieżania placu postanowiło wykorzystać aurę i obfite opady śniegu. Pierwszym pomysłem był duży bałwan. Szybko jednak zmieniono ten zamysł i postanowiono zbudować… czołg!

– Czołg jest dosyć duży, porównywalny do prawdziwego. Wzorowaliśmy się na radzieckim T-34. Ozdobiliśmy go metalowymi elementami – mówi Hubert, pracownik skupu złomu, jeden z twórców śnieżnej konstrukcji.

Wszystkie metalowe rekwizyty pochodzą z naszego skupu – dodaje Paweł, który również brał udział w zabawie.

Rudy 102 w zimowej wersji tworzony był przez ośmiu panów i jedną panią. Wszyscy pracują w trzech sąsiadujących ze sobą firmach: skupie złomu, warsztacie samochodowym i stacji paliw. Wszyscy z szerokimi uśmiechami, w niezwykle sympatyczny sposób wykorzystali spadający z nieba śnieg. My nadajemy im tytuł „Pozytywnie zakręconych sanoczan”, jednocześnie gratulując pomysłu, dobrego humoru i pozytywnego nastawienia.

Jeśli Państwo chcieliby pochwalić się niecodziennymi, śnieżnymi konstrukcjami, zachęcamy do przesyłania zdjęć na naszą skrzynkę redakcyjną: redakcja@esanok.pl. Najciekawsze opublikujemy.

źródło: Red., materiały nadesłane

17-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)