REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Spotkania z policją w szkołach z terenu powiatu sanockiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci w ramach realizacji akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny”, która została objęta patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, w szkołach na terenie powiatu sanockiego przeprowadzili spotkania z dziećmi i młodzieżą.


19 listopada obchodzony był Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci, natomiast 20 listopada obchodzono Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Sanoccy dzielnicowi wspólnie z policjantką z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii przeprowadzili cykl spotkań w szkołach na terenie naszego powiatu.

W rozmowach z uczniami podkreślali jak ważne jest bezpieczeństwo każdego dziecka, a przede wszystkim jego życie i zdrowie. Każde dziecko dowiedziało się jakie ma prawa ale i jakie ma obowiązki. Omówili zagadnienia dotyczące przemocy, która dotyka dzieci nie tylko ze strony rówieśników ale również osób im najbliższych, rodziców i opiekunów.

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

22-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)