REKLAMA
PGE
REKLAMA

Urocze występy przedszkolaków, dużo radości i wyjątkowa atmosfera. Przedszkole w Pakoszówce ma już 60 lat (ZDJĘCIA)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. 18 listopada 2017 roku był dniem szczególnym dla Przedszkola w Pakoszówce. Świętowało ono bowiem jubileusz 60-lecia istnienia oraz 10 lecia nadania imienia bł.bpa J.J.Kocyłowskiego. Obchody tego święta zainaugurowano uroczystą liturgią w Kościele Parafialnym w Pakoszówce.

Mszę świętą celebrował ksiądz arcybiskup Adam Szal. Następnie zaproszeni znamienici goście przemaszerowali wraz z Orkiestrą Dętą OSP Pakoszówka do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie zgromadzonych uczestników uroczystości powitała Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pakoszówka – Pani Halina Kaczmarska.

Następnym punktem obchodów jubileuszu był występ przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola w Pakoszówce. Program artystyczny pokazał to, czego dzieci uczą się  na co dzień:  były wiersze, piosenki, taniec, rytmika, katecheza, język migowy i język angielski. Tematem przewodnim przedstawienia, był wywiad z dziećmi przeprowadzony przez trzy urocze „dziennikarki” z „Gazety Pakoszowskiej”.

Po uroczym przedstawieniu przedszkolaków, na scenie wystąpiły dzieci za Szkoły Podstawowej w Pakoszówce z pięknym programem przygotowanym przez Panią Bernardynę Kędrę. Na zakończenie uroczystości przedstawiona została prezentacja multimedialna o historii powstania przedszkola, działalności i współczesnym obliczu placówki.

materiały nadesłane

22-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.