REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL: Dwie nowoczesne karetki dla sanockiej lecznicy. Do placówki trafią w grudniu

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka lecznica dostanie dwie nowe karetki. Ambulanse podstawowy i specjalistyczny, zgodnie z ogłoszonym przetargiem, mają trafić do szpitala 13 grudnia.

rk1To kolejny sukces szpitala – mówi Roman Konieczny, starosta sanocki. – Nie przypominam sobie sytuacji, abyśmy w ostatnich latach otrzymali równocześnie dwa ambulanse – dodaje.

dyrHenryk Przybycień, dyrektor SP ZOZ w Sanoku precyzuje, że będą to dwie nowoczesne karetki jedna podstawowa, druga zaś specjalistyczna.

Zgodnie z ogłoszonym przetargiem termin dostawy przypada na dzień 13 grudnia 2017 roku – uzupełnia.

Informację o przyznaniu dofinansowaniu SPZOZ otrzymał 25 października. Natomiast termin podpisania umowy z wojewodą nie został jeszcze sprecyzowany.

Mówi się, że pieniądze jakie zostaną wydane na karetki to nawet 900 tys. złotych. Jednak dyrekcja sanockiego szpitala na razie nie mówi o konkretnych kwotach.

W chwili obecnej trwa postępowanie przetargowe, kwotę przeznaczoną na wykonanie zamówienia publicznego podaje się w dniu otwarcia ofert – wyjaśnia Henryk Przybycień. – W tym momencie wskazanie konkretnych sum mogłoby sugerować potencjalnym oferentom cenę jaką mają przedstawić w ofercie przetargowej – kwituje.

karetka-2

03-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)