REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL: Dwie nowoczesne karetki dla sanockiej lecznicy. Do placówki trafią w grudniu

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka lecznica dostanie dwie nowe karetki. Ambulanse podstawowy i specjalistyczny, zgodnie z ogłoszonym przetargiem, mają trafić do szpitala 13 grudnia.

rk1To kolejny sukces szpitala – mówi Roman Konieczny, starosta sanocki. – Nie przypominam sobie sytuacji, abyśmy w ostatnich latach otrzymali równocześnie dwa ambulanse – dodaje.

dyrHenryk Przybycień, dyrektor SP ZOZ w Sanoku precyzuje, że będą to dwie nowoczesne karetki jedna podstawowa, druga zaś specjalistyczna.

Zgodnie z ogłoszonym przetargiem termin dostawy przypada na dzień 13 grudnia 2017 roku – uzupełnia.

Informację o przyznaniu dofinansowaniu SPZOZ otrzymał 25 października. Natomiast termin podpisania umowy z wojewodą nie został jeszcze sprecyzowany.

Mówi się, że pieniądze jakie zostaną wydane na karetki to nawet 900 tys. złotych. Jednak dyrekcja sanockiego szpitala na razie nie mówi o konkretnych kwotach.

W chwili obecnej trwa postępowanie przetargowe, kwotę przeznaczoną na wykonanie zamówienia publicznego podaje się w dniu otwarcia ofert – wyjaśnia Henryk Przybycień. – W tym momencie wskazanie konkretnych sum mogłoby sugerować potencjalnym oferentom cenę jaką mają przedstawić w ofercie przetargowej – kwituje.

karetka-2

03-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)