REKLAMA
REKLAMA

TSV SANOK: Częstochowa czy Sanok? Walka „o ósemkę” trwa w najlepsze!

SIATKÓWKA. Przed nami mecz z gatunku tych „o 6 punktów”! W sobotę w Częstochowie dojdzie do starcia miejscowego Exact-u Systems Norwid z TSV Mansard Trans-Gaz-Travel Sanok. Spotkanie to 17. kolejka ligowych rozgrywek. Początek o godzinie 17:00.

Warunki techniczne obiektu, w którym rozgrywane jest spotkanie nie pozwalają jednoosobowo przeprowadzić transmisji wideo na żywo. Przepraszamy!

Cel postawiony przed drużyną TSV Sanok na starcie sezonu był prosty: awans do fazy play-off. Podopieczni Krzysztofa Frączka są na dobrej drodze aby go osiągnąć, choć przed siatkarzami jeszcze wiele walki. Jak umocnić się na ósmej pozycji w tabeli, a może powalczyć o lepszą lokatę? Koniecznie trzeba zdobyć punkty w Częstochowie. Miejscowy Norwid depcze bowiem sanoczanom po piętach.

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

Exact Systems Norwid Częstochowa zajmuje aktualnie 9. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 13 oczek (po rozegraniu 14 meczów). TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok plasuje się pozycję wyżej. W 15 spotkaniach sanoczanie zdobyli 17 punktów.

Wygrana naszych w Częstochwie pozwoli na uzyskanie komfortowej przewagi w końcówce sezonu zasadniczego. Ewentualna porażka nie zmieni miejsca sanoczan w tabeli, ale… nerwowa końcówka sezonu jest nam niepotrzebna.

W obecnym sezonie TSV raz rywalizowało z Norwidem. 29 października ubiegłego roku rozegrano spotkanie ligowe, które to wygrała drużyna z Sanoka 3:2. Niestety trener Frączek, podobnie jak w meczu z Wałbrzychem, nie będzie mógł skorzystać z usług Tomasza Kusiora. Nasz środkowy zmaga się z wirusem i wysoką temperaturą, co wyklucza jego udział w meczu.

15977427_1069902413135484_3239169624168433363_n

17. kolejka rozgrywek I ligi
Exact Systems Norwid Częstochowa – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok
21 stycznia 2017r. godz. 17:00
hala IX LO ul. Jasnogórska 8, Częstochowa

21-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)