REKLAMA
REKLAMA

TSV SANOK: Częstochowa czy Sanok? Walka „o ósemkę” trwa w najlepsze!

SIATKÓWKA. Przed nami mecz z gatunku tych „o 6 punktów”! W sobotę w Częstochowie dojdzie do starcia miejscowego Exact-u Systems Norwid z TSV Mansard Trans-Gaz-Travel Sanok. Spotkanie to 17. kolejka ligowych rozgrywek. Początek o godzinie 17:00.

Warunki techniczne obiektu, w którym rozgrywane jest spotkanie nie pozwalają jednoosobowo przeprowadzić transmisji wideo na żywo. Przepraszamy!

Cel postawiony przed drużyną TSV Sanok na starcie sezonu był prosty: awans do fazy play-off. Podopieczni Krzysztofa Frączka są na dobrej drodze aby go osiągnąć, choć przed siatkarzami jeszcze wiele walki. Jak umocnić się na ósmej pozycji w tabeli, a może powalczyć o lepszą lokatę? Koniecznie trzeba zdobyć punkty w Częstochowie. Miejscowy Norwid depcze bowiem sanoczanom po piętach.

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

Exact Systems Norwid Częstochowa zajmuje aktualnie 9. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 13 oczek (po rozegraniu 14 meczów). TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok plasuje się pozycję wyżej. W 15 spotkaniach sanoczanie zdobyli 17 punktów.

Wygrana naszych w Częstochwie pozwoli na uzyskanie komfortowej przewagi w końcówce sezonu zasadniczego. Ewentualna porażka nie zmieni miejsca sanoczan w tabeli, ale… nerwowa końcówka sezonu jest nam niepotrzebna.

W obecnym sezonie TSV raz rywalizowało z Norwidem. 29 października ubiegłego roku rozegrano spotkanie ligowe, które to wygrała drużyna z Sanoka 3:2. Niestety trener Frączek, podobnie jak w meczu z Wałbrzychem, nie będzie mógł skorzystać z usług Tomasza Kusiora. Nasz środkowy zmaga się z wirusem i wysoką temperaturą, co wyklucza jego udział w meczu.

15977427_1069902413135484_3239169624168433363_n

17. kolejka rozgrywek I ligi
Exact Systems Norwid Częstochowa – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok
21 stycznia 2017r. godz. 17:00
hala IX LO ul. Jasnogórska 8, Częstochowa

21-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)