REKLAMA
REKLAMA

Ukradł telefon i ukrył go za pralką

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci ustalili, po obejrzeniu monitoringu, kto ukradł telefon komórkowy. Następnie pojechali do miejsca zamieszkania złodzieja i odzyskali skradzione urządzenie. Okazało się, że było ukryte za pralką.

Wczoraj po godz. 10, ktoś wszedł za ladę baru mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej w Sanoku i zabrał telefon komórkowy leżący na dolnym blacie lady. Pokrzywdzona opisała policjantom podejrzewanego o kradzież, a wartość telefonu oszacowała na kwotę 1500 zł.

Policjanci ustalili, że  monitoring obejmuje miejsce kradzieży. Oglądając zapis zauważyli idącego pośpiesznie mężczyznę, znanego im z wcześniejszych interwencji. Opis sprawcy przekazany przez pokrzywdzoną odpowiadał temu zarejestrowanemu przez kamery.

Policjanci pojechali do domu mężczyzny, którego podejrzewali o kradzież telefonu. Mieszkanie otworzył im 32-latek, który w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się do kradzieży. Następnie oddał policjantom telefon, który ukrył za pralką.

Telefon wrócił do właścicielki. 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego będzie odpowiada za kradzież.

303-148842

KPP Sanok

18-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)